News

Doda w nowej piosence śpiewa o kimś bliskim. ZOBACZ KLIP

Doda w nowej piosence śpiewa o kimś bliskim. ZOBACZ KLIP

fot. YouTube.com/TheDodaTV

Doda powraca z nowym singlem! Dorota Rabczewska-Stępień udostępniła w sieci teledysk do swojej najnowszej piosenki Nie wolno płakać. O kim śpiewa piosenkarka?

Singiel Nie wolno płakać jest hołdem dla zmarłej babci artystki i zwiastuje nową płytę Dody. Piosenkarka bardzo przeżyła odejście tak bliskiej osoby – wielokrotnie Doda podkreślała, że jej więź z babcią Pelagią jest wyjątkowo silna. 91-latka odeszła 20 czerwca 2018 roku.

Ed Sheeran na wakacjach w Polsce! Jakie miejsca odwiedził? >>

Podobno jednym z wielkich życzeń babci wokalistki było to, żeby Doda nigdy nie przestała śpiewać. Z tego powodu artystka postanowiła nagrać tak osobistą piosenkę i tym samym uczcić pamięć o zmarłej babci.

Ta piosenka trudniejsza ponieważ jest zbudowana z emocji wynikających z doświadczenia, życia , uczuć które nie każdy jeszcze rozumie.Pokochają ja tylko ludzie wrażliwi ,dla których wciąż w muzyce ważny jest przekaz.Stworzyłam ją z ludźmi którzy swoje w życiu przeszli dlatego tez adresatem jest słuchacz który nie jest nastawiony na tempy bit z głośników i krótkotrwała rozrywkę a wartość , która ma zostać w sercu na dłużej... - czytamy na Instagramie Dody.

Przypomnijmy, że ta tragedia spowodowała odwołanie kilku koncertów Dody. Teraz piosenkarka wraca z nową muzyką.

Zobaczcie teledysk do Nie wolno płakać Dody – będzie hit?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Czekam na płytę,a jeszcze bardziej na to,ąz Dody klip zagości na waszej antenie,zyskalibyście dużo więcej słuchaczy <3 Czekamy <3
    5 miesięcy temu