Reklama
placeholder
News

Doda ma nowego psa. Zdradziła jego imię i pokazała urocze zdjęcie

Doda ma nowego psa. Zdradziła jego imię i pokazała urocze zdjęcie

fot. instagram.com//dodaqueen/

Reklama
Reklama
placeholder

Doda jakiś czas temu wróciła z wakacji. Na swoim profilu na Instagramie zdradziła, że spełniła jedno ze swoich podróżniczych marzeń i zwiedziła Tajlandię. Podczas podróży była na czterech wyspach miała dużo przygód i rzadko korzystała z telefonu. Na szczęście po powrocie znowu jest aktywna w mediach społecznościowych. W jednym ze swoich najnowszych wpisów Doda przekazała radosną nowinę i pochwaliła się nowym członkiem rodziny.

Doda jako 90-latka. Wokalistka pokazała jak może wyglądać za 50 lat >>

Doda pokazała swojego pupila

Doda postanowiła przedstawić fanom Wolfiego. Tak właśnie ma na imię jej czworonożny przyjaciel, który zapozował do zdjęcia w sweterku od Gucci. Artystka w wielu wywiadach podkreślała jak bardzo kocha zwierzęta. Miała już w swoim życiu wiele psów. 2020 roku zmarł jej pies o imieniu Bestia. Na szczęście wokalistka pozbierała się po tym zdarzeniu i pod jej dachem znowu zamieszkał pupil. Choć ostatnio twierdziła, że póki co nie chce mieć psa. W wywiadzie dla portalu Pomponik zdradziła co ją skłoniło do zmiany decyzji. 

 Może to dlatego, że trochę zwolniłam i też inaczej patrzę na różne moje obowiązki. Mam już prawie 40 lat, więc ten rodzaj wychowania zwierzęcia będzie na zupełnie innym poziomie odpowiedzialności niż te 10 lat temu, kiedy miałam trzy psy i właśnie wychowywałam te trzy psy. 

Doda przyznała, że swoje psy wychowywała zawsze tak, żeby się jej słuchały. Myślicie, że Wolfie będzie grzeczny i posłuszny swojej Pani? Jego pierwsze zdjęcie znajdziecie poniżej:

Doda. Aquaria Tour - KOLEJNA data i miasto. Gdzie odbędzie się ostatni koncert z trasy? >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama