News

Doda usunęła teledysk ślubny z sieci. Bił rekordy popularności

Doda usunęła teledysk ślubny z sieci. Bił rekordy popularności

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Od kilku dni media żyją rozstaniem Dody i Emila Stępnia. Para wzięła wystawny ślub w Hiszpanii w kwietniu 2018 roku. Co raczej nietypowe dla piosenkarki, ich związek nie był medialny. Tym większym zaskoczeniem była informacja o rozwodzie.

Doda się ROZWODZI! Ogłosiła to na Instagramie >>

Na kanale Dody na YouTubie można było obejrzeć teledysk do utworu Miłość na etat, w którym umieszczono nagrania z fragmentami ślubu. Artystka opublikowała go miesiąc po uroczystości. Nagranie było jednym z najbardziej popularnych na TheDodaTV i fani szybko zauważyli, że po ogłoszeniu informacji o rozwodzie, klip zniknął.

Doda - rozwód

Piosenkarka i Emil Stępień poznali się w 2016 roku. Z czasem połaczyła ich miłość do kina. Obecnie wyprodukowali wspólnie film Dziewczyny z Dubaju, którego data premiery nie jest jeszcze znana - odbył się jednak już pierwszy pokaz, na który Doda zaprosiła bliskich z rodziny i znajomych. 

O rozwodzie z mężem Doda poinformowała za pomocą swoich mediów społecznościowych - nie podała przyczyny tej decyzji i zaznaczyła, że nie będzie o tym więcej mówić. 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.