Reklama
placeholder
News

Doda i Smolasty wypuścili klip do utworu Nie żałuję. Będzie kolejny sukces?

Doda i Smolasty wypuścili klip do utworu Nie żałuję. Będzie kolejny sukces?

fot. YouTube.com/Doda_Official ‧

Reklama
Reklama
placeholder

Doda i Smolasty pierwszy raz połączyli muzyczne siły latem zeszłego roku. 10 sierpnia 2023 roku miała swoją premierę ich piosenka pod tytułem Nim Zajdzie Słońce. Do tej pory klip doczekał się ponad 82 milionów wyświetleń na YouTubie. Artyści postanowili pójść za ciosem i w październiku 2023 roku do sieci trafił ich kolejny wspólny singiel Nie żałuję. Jest to kontynuacja historii opowiedzianej w ich pierwszej wspólnej piosence.

Sylwia Grzeszczak wypuściła nowy singiel. Tak brzmi och i ach >>

Doda i Smolasty z teledyskiem do utworu Nie żałuję

20 maja 2024 roku swoją premierę miał drugi wspólny teledysk Dody i Smolastego do piosenki Nie żałuję. Przypomnijmy, że utwór znalazł się na reedycji płyty wokalistki pod tytułem Aquaria. Nie żałuję opowiada o miłości dwojga ludzi, która należy już do przeszłości. Oboje wspominają tę relację. Doda o utworze mówi tak:

Żal po rozstaniu z drugim człowiekiem, życie przeszłością w poczuciu straty i krzywdy blokuje nas przed pójściem do przodu. Więzi nasze umysły i zamyka na przyszłość. Cela jest więc tego symbolem. Mimo iż widzimy przyszłość (scena, kiedy Doda spogląda w ułamki lustra) to żal staje się silniejszy… ale kiedy podczas gry w kości wypada 3x NIE ŻAŁUJĘ, wtedy nasza bohaterka odzyskuje wolność. Wygrywa grę ze swoim największym wrogiem, czyli sobą. „Nie żałuję” to utwór o tym, aby mimo złamanego serca spojrzeć na przeszłość z innej perspektywy i dla dobra samego siebie żyć nie oglądając się za siebie. Chociaż czasami jak to w życiu bywa, przeszłość lubi deptać po piętach...

Klip do piosenki Nie żałuję w reżyserii Piotra Zajączkowskiego (twórcy teledysku Nim Zajdzie Słońce) - możecie zobaczyć poniżej:

Doda kończy karierę? Nadchodząca piosenka ze Smolastym może być ostatnią >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama