Reklama
placeholder
News

Piosenka Smolastego i Dody zdobywa popularność za granicą. Nim Zajdzie Słońce staje się hitem w wielu krajach

Piosenka Smolastego i Dody zdobywa popularność za granicą. Nim Zajdzie Słońce staje się hitem w wielu krajach

fot. Instagram: @dodaqueen

Reklama
Reklama
placeholder

Piosenka Nim Zajdzie Słońce w wykonaniu Smolastego i Dody doczekała się premiery w czwartek 10 sierpnia 2023. Okazuje się, że utwór staje się hitem nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach za granicą. 

Doda w objęciach Smolastego. Nowe zdjęcie zaskoczyło fanów >>

Piosenka Smolastego i Dody staje się hitem za granicą

Fani Dody już niebawem będą mogli przekonać się, jak wyglądają kulisy jen przygotowań do trasy koncertowej Aquaria Tour. Piosenkarka przedstawi je w swoim nowym programie pod tytułem Doda. Dream Show. Niedługo po ogłoszeniu szczegółów show, piosenkarka podzieliła się w mediach społecznościowych swoim kolejnym nowym projektem, czyli utworem pod tytułem Nim Zajdzie Słońce, który wykonała wraz ze Smolastym. Piosenka opowiada o miłosnej relacji, a w jej teledysku Doda wystąpiła wraz z raperem. 

Wersow i nowa piosenka O północy. Taneczny teledysk podoba się fanom >>

W zaledwie dobę od swojej premiery teledysk do utworu Nim Zajdzie Słońce obejrzało ponad 2 miliony internautów. Klip aktualnie ma już ponad 4 miliony odsłon na YouTubie. W Polsce zajmuje 1. miejsce na karcie na czasie w kategorii muzyka. Okazuje się, że nowa piosenka Dody i Smolastego zdobyła popularność nie tylko w naszym kraju. Utwór w szczególności przypadł do gustu mieszkańcom Norwegii, gdzie również zajmuje 1. miejsce na karcie na czasie. Piosenka cieszy się znaczą popularnością w Wielkiej Brytanii, gdzie znajduje się na 2. miejscu karty na czasie. Poza tym teledyskiem do Nim zajdzie słońce zainteresowali się także mieszkańcy Niemiec, gdzie ten obecnie znajduje się na 5. miejscu karty na czasie. 

Teledysk do piosenki Nim Zajdzie Słońce możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama