News

Doda sprzedaje mieszkanie. Te wnętrza robią wrażenie! [ZDJĘCIA]

Doda sprzedaje mieszkanie. Te wnętrza robią wrażenie! [ZDJĘCIA]

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Doda sprzedaje mieszkanie. Te wnętrza robią wrażenie! Zobaczcie zdjęcia luksusowej nieruchomości, która należy do wokalistki.

Julia Wieniawa kupiła kolejne mieszkanie. Będzie miała sławnego sąsiada >>

Niedawno Doda ogłosiła na Instagramie, że sprzedaje jedno ze swoich mieszkań. Chodzi o apartament w stylu pop-art, Eclectic Queen Loft, który znajduje się na ostatnim piętrze kamienicy na Górnym Mokotowie w Warszawie.

(…) Jest bardzo kolorowe i artystyczne, więc, jakby nie patrzeć, nie jest to dla każdego opcja, ale zachęcam. (…) – mówi Doda w filmiku, który pojawił się na jej profilu. 

Zdjęcia nieruchomości piosenkarki pojawiły się na Instagramie @ev.marszalek. Jak czytamy w opisie postów, Eclectic Queen Loft ma 135 metrów kwadratowych. Mieszkanie składa się z salonu z jadalnią i własnym barem, designerskiej kuchni z turbiną w ścianie, czerwono-czarnej sypialni ze szklanym sufitem, przez który widać niebo, różowej sypialni z podświetlanym łóżkiem, dużej łazienki z wanną, prysznicem oraz sauną, toalety i garderoby. Dodatkowo każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację.

Giulio Berruti z filmu Dody to następca Michele Morrone? Co o nim wiemy? >> 

Doda nie podała ceny, za którą chce sprzedać swoje mieszkanie, jednak mówi się, że trzypokojowe lokum w kamienicy na Mokotowie można kupić za 1,5 miliona złotych. Należy jeszcze doliczyć comiesięczny czynsz w wysokości 1000 złotych.

Apartament Eclectic Queen Loft był wynajmowany. Ofertę znajdziecie na tej stronie.

Chcielibyście tam zamieszkać?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NOWA WYŁĄCZNOŚĆ – Apartament na sprzedaż Prezentuję wyjątkowy, ekstrawagancki i zarazem eklektyczny apartament ECLECTIC QUEEN LOFT - 135 m2 zlokalizowany na Starym Mokotowie. LOKALIZACJA Apartament zlokalizowany jest przy ul. Rakowieckiej nieopodal Parku Pola Mokotowskie, który posiada wiele obiektów gastronomicznych i rekreacyjnych. Dzielnica Stary Mokotów jest doskonale skomunikowana z centrum i resztą miasta. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD Ten unikatowy apartament w stylu pop-art został zaprojektowany przez profesjonalnych architektów. Jego powierzchnia wynosi 135 m2, mieści się na 5 piętrze z 5. Każde pomieszczenie ma swój designerski charakter. Rozkład ECLECTIC QUEEN LOFT prezentuje się następująco: - salon z jadalnią UWAGA! z własnym BAREM! - designerska kuchnia z turbiną w ścianie, - sypialnia czerwono-czarna ze szklanym sufitem, przez który widać niebo, - sypialnia różowa, z podświetlanym łóżkiem, - duża łazienka z prysznicem, wanną oraz sauną, - toaleta, - garderoba. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację Ekstrawagancki Apartament ECLECTIC QUEEN LOFT gotowy do wprowadzenia! Serdecznie zapraszam do kontaktu! Zapraszam Państwa do kontaktu, Jerzy Marszałek. __________________ #dodaqueen #mokotow #crazy #realestatebroker #realestate #realty #nieruchomosci #broker #apartmentforsale #nasprzedaz #home #apartment #nieruchomosci #interior #interiordesign #eurovilla #warszawa #warsaw #inwestycja #realestate

Post udostępniony przez Jerzy Marszałek (@ev.marszalek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NOWA WYŁĄCZNOŚĆ – Apartament na sprzedaż Prezentuję wyjątkowy, ekstrawagancki i zarazem eklektyczny apartament ECLECTIC QUEEN LOFT - 135 m2 zlokalizowany na Starym Mokotowie. LOKALIZACJA Apartament zlokalizowany jest przy ul. Rakowieckiej nieopodal Parku Pola Mokotowskie, który posiada wiele obiektów gastronomicznych i rekreacyjnych. Dzielnica Stary Mokotów jest doskonale skomunikowana z centrum i resztą miasta. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD Ten unikatowy apartament w stylu pop-art został zaprojektowany przez profesjonalnych architektów. Jego powierzchnia wynosi 135 m2, mieści się na 5 piętrze z 5. Każde pomieszczenie ma swój designerski charakter. Rozkład ECLECTIC QUEEN LOFT prezentuje się następująco: - salon z jadalnią UWAGA! z własnym BAREM! - designerska kuchnia z turbiną w ścianie, - sypialnia czerwono-czarna ze szklanym sufitem, przez który widać niebo, - sypialnia różowa, z podświetlanym łóżkiem, - duża łazienka z prysznicem, wanną oraz sauną, - toaleta, - garderoba. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację Ekstrawagancki Apartament ECLECTIC QUEEN LOFT gotowy do wprowadzenia! Serdecznie zapraszam do kontaktu! Zapraszam Państwa do kontaktu, Jerzy Marszałek. __________________ #dodaqueen #mokotow #crazy #realestatebroker #realestate #realty #nieruchomosci #broker #apartmentforsale #nasprzedaz #home #apartment #nieruchomosci #interior #interiordesign #eurovilla #warszawa #warsaw #inwestycja #realestatelife

Post udostępniony przez Jerzy Marszałek (@ev.marszalek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

NOWA WYŁĄCZNOŚĆ – Apartament na sprzedaż Bardzo dobrze to kreatywne wnętrze opisuje Właścicielka apartamentu ECLECTIC QUEEN LOFT: „… Wyraziste kolory to gwarancja pozytywnego ładunku energii! Apartament mieści się na ostatnim piętrze warszawskiej kamienicy na Mokotowie (w jednej z sypialni można się cieszyć widokiem na niebo, co umożliwia szklany sufit). W drugiej sypialni na ścianach pojawiają się robione na zamówienie, puchate panele dźwiękoszczelne dające gwarancję tego, że się wyśpisz. Niezbędnym elementem kompozycji jest bar - atut dobrej imprezy, i sauna - ratunek po niej. Każdy pokój ma swój osobisty i wyrazisty charakter…” Tak jak Państwo mogą sobie wyobrazić, apartament to odskocznia od dnia codziennego – miejsce inne – kreatywne i fantazyjne. Zachęcam do zapoznania się z odważnym projektem. Zapraszam Państwa do kontaktu, Jerzy Marszałek. __________________ #dodaqueen #mokotow #crazy #realestatebroker #realestate #realty #nieruchomosci #broker #apartmentforsale #nasprzedaz #home #apartment #nieruchomosci #interior #interiordesign #eurovilla #warszawa #warsaw #inwestycja #realestate

Post udostępniony przez Jerzy Marszałek (@ev.marszalek)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fuck social media ,I’m dope in real life 💅🏻

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Be my baby😙

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fool me once shame on you,fool me twice shame on me.

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj