Reklama
placeholder
News

Opener 2022: dlaczego Doja Cat nie wystąpi? [OŚWIADCZENIE]

Opener 2022: dlaczego Doja Cat nie wystąpi? [OŚWIADCZENIE]

fot. materiały prasowe sonymusic.pl/David LaChapelle

Reklama
Reklama
placeholder

Doja Cat miała być jedną z gwiazd Opener Festival 2022. Niestety artystka nie wystąpi na festiwalu, odwołała też inne koncerty. Dlaczego? 

Opener 2022 – line up, kto wystąpi? Tych artystów już potwierdzono >> 

Doja Cat nie wystąpi na Opener Festival 2022

Doja Cat miała pojawić się na scenie Openera 29 czerwca. Na kilka tygodni przed wydarzeniem poinformowano, że raperka nie przyjedzie do Polski. Doja Cat, z powodów zdrowotnych, odwołuje festiwalowe występy w Europie, a także całą amerykańską trasę koncertową.

Organizatorzy Opener Festival pracują nad zapewnieniem udziału artystki lub artysty, który dołączy do programu w miejsce odwołanego występu. O szczegółach mają poinformować tak szybko, jak to będzie możliwe.

Taylor Swift z tytułem doktora honoris causa. W jakiej dziedzinie? >>

Doja Cat: Opener 2022 bez artystki. Oświadczenie

Niestety muszę przejść pilną operację migdałków. Chociaż jest ona rutynowa, ze względu na opuchliznę dojście do siebie zajmie mi trochę czasu. To oznacza, że muszę odwołać mój udział w letnich festiwalach i całą trasę z The Weeknd. Czuje się z tym okropnie, ale nie mogę się doczekać aż wszystko się zagoi i będę mogła wrócić do tworzenia dla Was muzyki i doświadczeń – przekazała Doja Cat w oświadczeniu.

Mamy nadzieję, że Doja Cat szybko wróci do zdrowia i wkrótce usłyszymy ją na żywo w Polsce!

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama