News

Doja Cat, odziana jedynie w kwiaty, w duecie z Post Malonem. Zobacz I Like You (A Happier Song)

fot. YouTube.com/Post Malone

Post Malone wypuścił najbardziej romantyczny klip w dotychczasowej karierze. W teledysku do I Like You (A Happier Song) zamienił się w artystę-malarza, a towarzysząca mu Doja Cat biega po łące ubrana tylko w kwiaty.

Britney Spears i Elton John łączą siły? Ma powstać nowa wersja wielkiego hitu >> 

I Like You (A Happier Song) to trzeci singiel, który promuje już czwarty album studyjny Post Malone’a – Twelve Carat Toothache. Goście, których artysta zaprosił do pracy nad krążkiem to: Doja Cat, Gunna, Fleet Foxes, The Kid Laroi, The Weeknd czy Roddy Ricch. Roddy Ricch wyruszy jako support w trasę z Post Malonem.

Post Malone i Doja Cat – I Like You (A Happier Song)

W nowym teledysku Post Malone pracuje w studio wytapetowanym we wzór Kwitnącego Migdałowca, czyli dzieła Vincenta van Gogha. W pewnym momencie na łące pojawia się Doja Cat, osłonięta kwiatami. Dwójkę artystów otaczają zakochane pary. Na końcu można usłyszeć apel:

Idźmy dalej z pasją, pożądaniem i miłością.

sanah – koncerty 2022. Gdzie wystąpi wokalistka? [DATY, MIASTA] >>

Like You (A Happier Song) to nawiązanie do życia prywatnego wokalisty. Post Malone urządza z narzeczoną i córką posiadłość u podnóża gór w Utah.

Tworzę muzykę od wielu, wielu lat i gdzieś w środku marzę po prostu o tym, by zrelaksować się oraz cieszyć się prostymi rzeczami. Być znowu trochę jak dzieciak. Nie mieć obowiązków, bo wszystko jest już ogarnięte: twoje dzieci, rodzina, każdy ma wszystko, czego potrzebuje i nie musisz się o nic martwić, więc możesz po prostu grać w gry i bawić się na świeżym powietrzu – mówił Post Malone w wywiadzie dla tygodnika Billboard.

To koniec CNCO. Zespół kończy działalność po latach >>

Singiel I Like You (A Happier Song) debiutował na 9. miejscu Billboard Hot 100 i tym samym stał się jedenastym hitem w Top 10 dla Post Malone’a oraz szóstym dla Dojy Cat.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @postmalone

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @postmalone

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.