Reklama
placeholder
News

Dominik Szymański wygrał Top Model 2023. Co o nim wiemy?

Dominik Szymański wygrał Top Model 2023. Co o nim wiemy?

fot. Instagram: @dominikszymanski_

Reklama
Reklama
placeholder

Dominik Szymański wygrał 12. edycję programu Top Model. Mężczyzna otrzymał czek na 200 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelingową. 

Dominik Szymański zrobił wrażenie na jurorach już podczas castingu. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński dali mu wtedy do zrozumienia, że wyróżnia się od pozostałych uczestników. Uczestnik dał się zapamiętać widzom nie tylko ze swojego wyglądu, ale też z tego, że otwarcie mówił o problemach, z którymi mierzył się jako dziecko. Co warto wiedzieć o Dominiku Szymańskim?

Top Model: jak potoczyły się losy zwycięzców poprzednich edycji? >>

Dominik Szymański - wiek

Dominik Szymański ma 21 lat. Jego data urodzenia nie jest znana. 

Dominik Szymański - wzrost

Nie wiadomo, ile Dominik Szymański ma wzrostu. 

Dominik Szymański - życie prywatne

Dominik Szymański mieszka w Siedlcach. 21-latek nie ukrywa, że wychował się w dysfunkcyjnym domu, w którym nie brakowało alkoholu i agresji. Kiedy Dominik Szymański miał 8 lat, wraz ze swoim bratem oraz siostrą trafił do domu dziecka. Zastępczą mamą rodzeństwa została ciocia Wiola z Wioski Dziecięcej SOS w Siedlcach. Dominik Szymański przyznał, że obecnie utrzymuje kontakt jedynie z mamą, z którą widuje się tylko dwa razy w roku. 

Dominik Szymański ukończył technikum gastronomiczne i poza modą interesuje się również gotowaniem. Mężczyzna nie ukrywa, że w przyszłości chciałby założyć rodzinę. Nie wiadomo jednak, czy obecnie z kimś się spotyka. 

Sara James i Szczyl razem! Piosenka Dziś mnie mija cały świat ma zadatki na hit! >>

Dominik Szymański - Instagram

Dominik Szymański prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie @dominikszymanski.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama