News

Drake rapuje: „Kylie Jenner to laska na boku”. Romans potwierdzony?

Drake rapuje: „Kylie Jenner to laska na boku”. Romans potwierdzony?

fot. instagram.com/champagnepapi/kyliejenner/

Nowa piosenka Drake została opublikowana w sieci. Kylie Jenner to laska na boku – rapuje w niej artysta. Potwierdził tym plotki o ich romansie?

Od wielu miesięcy spekulowało się, że Drake ma romans z Kylie Jenner. Mówiło się, że raper już od dawna podkochuje się w celebrytce. W sieci pojawił się nowy utwór Drake'a, który podsycił plotki.

Książę Harry trafił do szpitala psychiatrycznego?! Co się stało? >>

Drake rapuje o Kylie Jenner

W środowy wieczór podczas live'a na instagramowym profilu Night Owl Sound została zaprezentowana piosenka Drake'a, którą nagrał z Futurem. Ku zaskoczeniu fanów w tekście najpierw pojawia się Kylie Jenner, a potem także Gigi Hadid oraz Kendall Jenner.

Tak, jestem hejterem dla społeczeństwa. Sama prawda, Kylie Jenner to laska na boku. Tak, mam 20 je****ch Kylie […].Tak, mam 20 przeklętych Kendall. Młode, szczupłe ciała i są w Vogue. Tak, mam 20 je*anych Gigi – rapuje.

Co ciekawe w oryginalnym tekście Drake nazywa Kylie „side pieces”. To wyrażenie w amerykańskim slangu jest używane jako określenie kogoś kto ma romans z osobą będącą w związku.

Krótko po premierze w sieci zawrzało, a artysta zaczął się tłumaczyć. Opublikował specjalne wyjaśnienia na swoim InstaStories. Raper wytłumaczył, że piosenka powstała trzy lata temu i nie chciał obrazić żadnego ze swoich znajomych.

Piosenka, która pojawiła się we wczorajszym secie Night Owl Sound nie powinna zostać wyemitowana. Ten utwór wyciekł trzy lata temu i zdjęliśmy go chwilę po tym, jak się pojawił. Ktoś po prostu zbyt głęboko przeszukał katalog z utworami Drake’a i Future’a. Ostatnia rzecz, jaką chciałbym zrobić, to obudzić się ze świadomością, że jakikolwiek mój przyjaciel czuje się nieszanowany, więc musiałem to powiedzieć, by rozpocząć dzień – powiedział Drake.

Krzysztof Krawczyk w kawałku amerykańskiego rapera? >>

Wierzycie w jego wyjaśnienia?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤍

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To be the boss I’m awful nice

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Clearly ya’ll don’t know art or Jamaica so...

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

oops not supposed to be showing you guys the new cozy skims 💁🏼‍♀️

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

new vibe 🤎🖤

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj