News

Drużyna Tomsona i Barona w The Voice Kids 2020: kto przejdzie dalej?

Drużyna Tomsona i Barona w The Voice Kids 2020: kto przejdzie dalej?

fot. youtube.com/ The Voice Kids Poland

Przed nami druga część bitew w The Voice Kids 3. Tym razem na scenie stanie drużyna Tomsona i Barona. Kto przejdzie dalej?

The Voice Kids 2020 - program

Trzecia odsłona The Voice Kids ruszyła 1 stycznia 2020 roku. Do programu zgłosiło się ponad dwa tysiące osób z całej Polski w wieku 8-15 lat.

W programie dzieci najpierw prezentują się podczas Przesłuchań w Ciemno. Po wyłonieniu drużyn następują Bitwy. W tym etapie trenerzy wyłonią trójkę dzieci z każdej ze swoich grup, które będą walczyć dalej. W finale, w głosowaniu widzów, zostanie wybrany zwycięzca, który zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce The Voice Kids i nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 złotych. W roli mentorów ponownie występują Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. 

Ola Gwazdacz – kolejna młoda gwiazda? >>

Pierwszą edycję programu zwyciężyła Roksana Węgiel, a drugą Anika Dąbrowska. W The Voice Kids wystąpiła również Viki Gabor.

The Voice Kids 2020 – Drużyna Tomsona i Barona

Przypominamy jak wygląda pełny skład drużyny drużyna Tomsona i Barona:

1.Natalia Wawrzyńczyk 
2. Konrad Repiński 
3. Kinga Wołoszyn 
4. Antoni Szydłowski
5. Eliza Xerxa
6. Ewelina Kozub
7. Fabian Kurnyta
8. Hania Sztachańska
9. Iga Pawełczak
10. Julia Wincenciak
11. Kuba Kośmider
12. Lara Hidane
13. Lizaveta Misnikova
14. Mateusz Kłosowski
15. Maya Zyskowska
16. Milena Alot
17. Ola Gwazdacz
18. Ola Olszewska

Milena Alot - kim jest? [WIEK, MIASTO, PIOSENKI] >>

Drużyna Tomsona i Barona - kto przeszedł dalej?

8 lutego 2020 roku w sobotę odbędzie się etap bitew w drużynie Tomsona i Barona. Kto przejdzie dalej? Przekonamy się już wkrótce.

Lista będzie aktualizowana na bieżąco.

Rozpoczęły się bitwy w drużynie Tomsona i Barona. Na pierwszy ogień poszło trio składające się z Oli Olszewskiej, Eweliny Kozub i Kingi Wołoszyn. Dziewczyny zaśpiewały piosenkę Domino z reperturu Jessie J. Pomimo początkowych problemów ze zgraniem występ wyszedł świetnie. Do w dalszej walki o finał Tomson i Baron wybrali Ewelinę Kozub.

Kolejna trójka, która zmierzyła się ze sobą to Ola Gwazdacz, Milena Alot i Fabian Kurnyta. Zmierzyli się z piosenką Mr. Big Wild World.  Tomson i Baron zabrali dalej Olę Gwazdacz.

Piosenkę Kasi Wilk Do kiedy jestem zaśpiewały Iga Pawełczakm, Julia Wincenciak i Maya Zyskowska. Dziewczyny rewelacyjnie zaśpiewały co od razu zauważyła Cleo. Bitwę wygrała Julia Wincenciak.

Lizaveta Misnikova, Eliza Xerxa, Natalia Wawrzyńczak wykonały Symphony z repertuaru Clean Bandids. Tomson i Baron do dalszej walki zabrali Lizavietę Misnikovą.

Piąte trio stworzone było przez Konrada Repińskiego, Mateusza Kłosowskiego i Kuby Kośmidera. Chłopcy zaśpiewali Nie zadzieraj nosa Czerwonych Gitar. O finał będzie walczył Konrad Repiński.

Antoni Szydłowski, Hania Sztachańska, Lara Hidane zaśpiewali piosenkę Spirit z filmu Król Lew w oryginalnym wykonaniu Beyonce. Ostatnią bitwę wygrała Hania Sztachańska.

Czas na etap Sing-offów, z których zostanie wyłoniona trójka uczestników.

Na pierwszy ogień poszła Lizavieta Misnikova, która zaśpiewała Break Free z repertuaru Ariany Grande. Zaraz po niej Ola Gwazdacz wykonała The Best Tiny Turner. Julia Wincenciak wystąpiła z If I ain't got you Alicii Keys. Hania Sztachtańska, która wygrała ostatnią bitwę, zaśpiewała Nothing Breaks Like a Heart Miley Cyrus. Konrad Repiński, jedyny chłopiec, który wyszedł z bitew, zaśpiewał Z pamiętnika młodego zielarza z filmu Podróże Pana Kleksa. Sing-offy zakończył występ Eweliny Kozub z piosenką Masterpiece z repertuaru Jessie J.

Tomson i Baron zdecydowali, że do dalszego etapu przejdą: Ewelina Kozub, Ola Gwazdacz i Hanna Sztachtańska.

Komu kibicujecie najbardziej?

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@tomsoniziofficial i @alekbaron powiększają swój skład: ?Ola ??‍♂️Mateusz ?Ola ?Kuba

Post udostępniony przez The Voice Kids TVP (@thevoicekidstvp)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.