Reklama
placeholder
News

Dua Lipa - piosenka z Barbie. W klipie wystąpiła reżyserka filmu!

youtube.com/@dualipa

Reklama
Reklama
placeholder

Barbie >> to produkcja, która narobiła wiele zamieszania na długo przed premierą. Choć film ma się pojawić na ekranach dopiero w lipcu 2023 roku, już od kilku lat media żyją przeciekami z planu, kontrowersjami wokół castingu, a teraz także soundtrackiem. Jedną z piosenek, jakie usłyszymy w filmie to Dance The Night od Duy Lipy.

Dua Lipa z nowym chłopakiem w Cannes. Jej eks zrobił scenę zazdrości? >>

Dua Lipa – Dance The Night, piosenka z Barbie

Premiera utworu na YouTubie miała miejsce 26 maja tuż po północy (według czasu środkowoeuropejskiego). W zaledwie kilka godzin piosenka zdobyła 9 milionów wyświetleń. Kolejne piosenki Duy Lipy często okupują pierwsze miejsca list przebojów, prawdopodobnie nie inaczej będzie z Dance The Night.

Barbie: zwiastun filmu przypomina znany teledysk Lady Gagi? Który? >>

W teledysku możemy zobaczyć cameo Grety Gerwig, reżyserki Barbie. Dua Lipa natomiast wygląda jak ciemnowłosa wersja popularnej lalki, tańczy na różowej scenie i siedzi w kabriolecie. Zobaczymy ją również w samym filmie, gdzie występuje obok Margot Robbie i Ryana Goslinga.

Barbie - Margot Robbie nie była fanatyczką lalek Barbie. Chciano Gal Gadot w filmie >>

Jak większość utworów brytyjskiej artystki, Dance The Night ma chwytliwy refren, który szybko wpada do głowy. Mimo że wokalistka ma raczej niski głos, jej wykonanie dobrze wpisuje się w vibe współczesnej wersji świata Barbie. Chyba będzie to kolejny hit list przebojów… 

Barbie — Trailer z Dance The Night

Kilka godzin przed premierą utworu Duy Lipy miała miejsce także premiera trailera filmu Barbie. Usłyszymy w nim właśnie ten przebój. A sam trailer? Warto zobaczyć 😉.

fot. youtube.com/@dualipa

fot. youtube.com/@dualipa

fot. youtube.com/@dualipa

fot. youtube.com/@dualipa

fot. youtube.com/@dualipa

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama