Reklama
placeholder
News

Fanka Duy Lipy w dziwny sposób dążyła do wspólnego zdjęcia. Interweniował ochroniarz

Fanka Duy Lipy w dziwny sposób dążyła do wspólnego zdjęcia. Interweniował ochroniarz

fot. TikTok/lonniegal/ fot. YouTube/Dua Lipa/

Reklama
Reklama
placeholder

Dua Lipa została zaatakowana na ulicy przez niedyskretną fankę. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać, jak kobieta podchodzi z telefonem. Ochroniarz nie zastanawiał się dwa razy nad interwencją. Co zrobił?

Te gwiazdy zapowiedziały płytę na 2024 rok. Sia, Taylor Swift, Dua Lipa i kto jeszcze? [lista] >>

Dua Lipa osaczona przez fankę. Tej reakcji ochrony nikt się nie spodziewał

27 marca 2024 roku tiktokerka posługująca się nazwą @lonniegal udostępniła krótki filmik, na którym zarejestrowano incydent z udziałem piosenkarki i jednej z jej fanek. Na wideo widać, że Dua Lipa spaceruje po chodniku ze swoim partnerem, Callumem Turnerem, i znajdującym się z boku ochroniarzem. W pewnym momencie zbliżyła się do niej fanka, która nagrywała filmik na swoim telefonie, podchodząc wyjątkowo blisko. Gdy znalazła się na tyle, by wręcz wpaść na 28-latkę, aktor przyciągnął do siebie gwiazdę, a ochroniarz... wytrącił fance telefon z rąk. Urządzenie z impetem wylądowało na kostce brukowej, a jego właścicielka zszokowana zajściem szybko po nie sięgnęła pozostając w tyle.

Wielu internautów zauważyło w sekcji komentarzy pod filmikiem, że obojętność, z jaką następnie cała trójka szła przed siebie, jest godna podziwu. Mimo tego, że fanka nie zachowała dystansu i znalazła się w przestrzeni osobistej 28-latki, można znaleźć plusy całej sytuacji. Po pierwsze, może być to przestrogą dla innych natarczywych fanów, których Dua Lipa ma zresztą wielu, a po drugie... w momencie ataku Callum Turner postanowił złapać piosenkarkę za rękę i od tej pory spacerowali, trzymając się bardzo blisko.

Filmik ze zdarzenia znajdziecie poniżej:

@lonniegal #dualipa #callumturner #fypシ ♬ The von dutch remix with addison rae and a.g. cook - Charli XCX

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama