Reklama
placeholder
News

Duncan Laurence wziął ślub ze swoim partnerem. To on wygrał Eurowizję 2019

Duncan Laurence wziął ślub ze swoim partnerem. To on wygrał Eurowizję 2019

fot. instagram.com/ itsduncanlaurence/

Reklama
Reklama
placeholder

Duncan Laurence i Jordan Garfield wzięli ślub. Mężczyźni poznali się w Sztokholmie, gdzie w 2020 roku postanowili stworzyć związek. Obaj są artystami i niejednokrotnie wspólnie współpracowali przy projektach muzycznych. Po ślubie zamierzają posługiwać się prawdziwym nazwiskiem Duncana - de Moor.

Duncan zwyciężył Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 wykonując piosenkę Arcade. Muzyk oraz jego partner niedawno podzielili się zdjęciami ze ślubu na swoich instagramowych profilach. W jakim stylu odbyło się wesele?

Viki Gabor, Roxie Węgiel i Duncan Laurence śpiewają Arcade! „Po prostu perfekcyjnie” >>

Duncan Laurence i Jordan Garfield - ślub

21 sierpnia 2023 roku na profilach zakochanych na Instagramie pojawiły się kadry z ich ślubu oraz wesela. Obaj przyodziali czarne garnitury i postawili na subtelny dodatek - kwiecistą ozdobę w butonierce. Na udostępnionych zdjęciach Duncan i Jordan wspólnie kroją tort, spacerują oraz unoszą ręce w zachwycie zaraz po zawarciu małżeństwa. W chwili, gdy ostatecznie przypieczętowali ten nowy rozdział w życiu obrączkami, niebo aż pojaśniało od wyrzuconych w powietrze białych konfetti.

Allan Krupa rozstał się z ukochaną? Ślubu ma nie być >>

Para postawiła na subtelne, klimatyczne dekoracje, a na weselnych stołach zdecydowanie dominowała biel. Tort również emanował prostotą, ponieważ kilkupiętrowy, pozbawiony wzoru i oczywiście biały deser, otoczony był jedynie z jednej strony przez suszony bukiet w tym samym kolorze.

Gratulacje!

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama