Reklama
placeholder
News

Dzień Matki 2023 - prezenty dla mam na ostatnią chwilę

Dzień Matki 2023 - prezenty dla mam na ostatnią chwilę

fot. Pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. W 2023 roku 26 maja wypada w piątek. Poza złożeniem życzeń swojej mamie warto podarować jej również prezent. Poniżej znajdziecie nasze propozycje rzeczy, które można kupić mamie na ostatnią chwilę.

A jeżeli macie dzieci, to w 4FUN KIDS przez cały dzień będziemy pokazywać laurki dla mam. Najlepsze prace zgarniają 100 złotych!

Laurka na Dzień Mamy w 4FUN KIDS! – zgłoszenia >>

Bilety do teatru

Jeśli wasza mama jest wielbicielką sztuki, powinna ucieszyć się z biletów do teatru. Jak wiadomo, w wielu polskich miastach znajduje się niejeden dobry teatr, który warto odwiedzić. Możecie podarować swojej mamie jeden bilet albo dwa, tak aby mogła zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Jeśli Wasza mama ma ulubionych aktorów lub aktorki, warto najpierw sprawdzić, w jakich spektaklach obecnie grają i w których teatrach można je zobaczyć.

Dzień Matki - życzenia, wierszyki i gify na FB, WhatsApp i SMS >>

Bilety na koncert

Jako prezent na Dzień Matki sprawdzą się także bilety na koncert. Podobnie jak w pryzpadku biletów do teatru, warto sprawdzić, w jakich terminach swoje koncerty grają ulubieni artyści waszej mamy. Informacje na ten temat znajdziecie między innymi w naszym artykule Koncerty w Polsce 2023: kto wystąpi w naszym kraju? >>

Bon na wspólną kolację

Kolejnym świetnym pomysłem na Dzień Matki jest bon na wspólną kolację. Dzięki temu wasza mama będzie mogła nie tylko zapomnieć o gotowaniu podczas swojego święta, ale też zrelaksować się w miłym towarzystwie i spróbować dobrego jedzenia. Przed zakupem bonu warto dowiedzieć się, jaką kuchnię najbardziej lubi wasza mama. W ten sposób będzie wam łatwiej wybrać właściwy lokal spośród setek polskich restauracji. 

Przygotowanie śniadania lub kolacji samemu

Jeśli nie podoba wam się powyższy pomysł na prezent, w Dzień Matki zawsze możecie przygotować mamie śniadanie lub kolacje samemu. Wasza mama z pewnością się z tego ucieszy.

Poczta kwiatowa

Idealnym rozwiązaniem na prezent jest również poczta kwiatowa. W Polsce istnieje wiele stron internetowych, na których możecie zamówić specjalne zestawy na Dzień Matki. Wśród nich znajdziecie nie tylko piękne bukiety kwiatów, ale też kosze prezentowe, w których mogą znaleźć się między innymi ulubiona czekolada waszej mamy, herbata i kawa lub witaminy i syropy owocowe. 

Życzenia na Dzień Matki 2022 – gify i obrazki dla mamy >>

Biżuteria

Wasza mama powinna ucieszyć się także z biżuterii. Możecie kupić jej między innymi pierścionek, łańcuszek czy bransoletkę. Na rynku jest dostępna również specjalna biżuteria na Dzień Mamy, w tym między innymi wisiorki z napisem ''Najlepsza mama'' czy ''Idealna mama''. Dobrym pomysłem mogą być również wisiorki z waszymi inicjałami. 

Perfumy

Perfumy również powinny idealnie sprawdzić się jako prezent na Dzień Matki. Możecie kupić mamie perfumę, która wybierzecie sami, lub jej ulubiony zapach, jeśli ten właśnie jej się kończy. 

Książka

Na rynku znajdziecie wiele książek, które powinny spodobać się waszej mamie. W księgarniach są dostępne przeróżne gatunki powieści, w tym między innymi romans, thriller, kryminał, biografie, książki kucharskie czy poradniki.

Vouchery do dobrych sklepów

Jeśli wiecie, że wasza mama nie jest wielbicielką książek, zawsze możecie kupić jej voucher do sklepu, w którym znajdzie coś dla siebie. Specjalne bony lub karty podarunkowe oferują nie tylko sklepy z ubraniami, ale też między innymi z artykułami do domu i kosmetykami. 

Bony na wolne dni

Na Dzień Matki możecie też kupić bon na wolny dzień, chociażby do spa. Jeśli wasza mama woli ekstremalną formę rozrywki, zawsze możecie zafundować jej bon na lot balonem czy skok ze spadochronem. 

Bony na rodzinne wypady

Jeśli wiecie, że wasza mama woli spędzać Dzień Matki w rodzinnym gronie, świetnym rozwiązaniem będzie bon na rodzinny wypad. Możecie kupić voucher do miejsc takich jak aquapark, park rozrywki czy muzeum. W Polsce z pewnością jest w czym wybierać. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama