News

Dzień Ojca – prezenty dla taty last minute. Co kupić tacie?

Dzień Ojca – prezenty dla taty last minute. Co kupić tacie?

Fot. Pixabay.com

Dzień Ojca już 23 czerwca. Zostało naprawdę mało czasu, ale jeszcze możecie kupić tacie naprawdę superprezent. Zobaczcie naszą listę prezentów last minute i wybierzcie coś idealnego!

Co kupić na Dzień Ojca? Lista prezentów

Słodycze

To się zawsze sprawdza! Ciastka, czekoladki, cukierki, tort… możecie kupić tacie co tylko chcecie, do wyboru, do koloru. Nawet, jeśli tata jest na diecie to są też przecież słodycze wegetariańskie, bezglutenowe, bez cukru. A jeśli tata nie lubi słodyczy to zawsze możecie mu kupić inne jego ulubione danie, np. pizzę. ;-) 

Koszulka

Z wyznaniem miłości, śmiesznym hasłem, ulubioną postacią z filmu – propozycji jest całe mnóstwo. Jeśli wybierzecie t-shirt z napisem w stylu: Najlepszy Tata Na Świecie, gwarantujemy, że nawet największemu twardzielowi zrobi się bardzo miło, a już na pewno będzie nosił koszulkę z dumą. Na stronie Cupsell jest tyle propozycji, że na pewno coś znajdziecie! 

 

 

Bilet do kina/teatru/na koncert

To opcja dla tych, którzy mają trochę więcej pieniędzy. Bilet na film, który tata chciał od dawna zobaczyć, koncert ulubionej kapeli, albo do teatru to zawsze supersprawa. W dodatku tata może zabrać ze sobą mamę, a wtedy chata wolna. ;-) 

Kubek

Mały, a cieszy. Tak jak w przypadku koszulki, można wybrać naprawdę dowolny motyw czy napis. Kubek specjalnie dla taty na pewno go ucieszy i sprawi, że poranna kawa będzie mu lepiej smakować.

 

Album ze zdjęciami

To coś dla tych, którzy prezent lubią zrobić sami. Wystarczy kupić album na zdjęcia, wybrać najlepsze fotki z dzieciństwa (i nie tylko), podpisać i wręczyć tacie. Jeśli tata jest trochę sentymentalny, to na pewno mu się spodoba. Jeśli nie chcecie kupować tradycyjnego albumu, zawsze możecie pokombinować z ramką cyfrową.

Kosmetyki

Jeśli Wasz tata lubi o siebie dbać, można kupić mu jakiś superbalsam, krem czy perfumy. On będzie zadowolony i Wasza mama przy okazji też. ;-) 

Etui na dokumenty/Portfel

Jeśli Wasz tata ciągle gubi pieniądze, albo po prostu nie ma fajnego portfela, Dzień Ojca to dobra okazja, żeby to zmienić. Tata nie zgubi kasy ani prawa jazdy i jak poprosicie go o zastrzyk gotówki to też nie będzie długo szukał… ;-) 

Karnet na siłownię

Spoko jeśli chcecie, żeby Wasz tata poprawił formę. Zawsze możecie ćwiczyć razem i na wzajem się motywować. To kto będzie lepszy na siłce? 

Co dajecie tacie na Dzień Ojca?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj