Reklama
placeholder
News

Dzień Polskiej Muzyki 2023: kiedy i jak świętować z 4FUN.TV i 4FUN DANCE?

Dzień Polskiej Muzyki 2023: kiedy i jak świętować z 4FUN.TV i 4FUN DANCE?

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Dzień Polskiej Muzyki świętujemy 1 października. Przyłączcie się do nas i sprawdźcie jak wspierać polskich artystów!

Dzień Polskiej Muzyki 2023 - informacje

W 2023 roku Dzień Polskiej Muzyki będziemy obchodzić już po raz piąty. To akcja, która promuje polską muzykę i wspiera rodzimy rynek muzyczny oraz podkreśla rolę muzyki w życiu każdego z nas.

W Dzień Polskiej Muzyki dziękujemy artystom i twórcom za ich pracę oraz fanom. W końcu to właśnie oni stanowią o sile i kondycji rynku muzycznego.

Słuchajcie polskiej muzyki (z legalnych źródeł!) w stacjach radiowych, telewizji, serwisach streamingowych, odtwarzajcie płyty, a nawet kasety, obserwujcie polskich artystów w social mediach. W ten sposób umożliwiacie im rozwój, również na arenie międzynarodowej.

W niedzielę 1 października 2023 roku od 10:00 do 11:00 wszyscy grają polską muzykę! Dzień Polskiej Muzyki będziemy świętować też na naszych antenach. 1 października od 10:00 w 4FUN.TV i 4FUN DANCE usłyszycie polskie hity. Dodatkowo przez cały dzień w stacjach 4FUN.TV zabrzmi więcej polskich przebojów.

Dzień Polskiej Muzyki możecie śledzić na oficjalnej stronie kampanii oraz w social mediach (na Facebooku >>  i na Instagramie >>). 

Pomysł na kampanię Dzień Polskiej Muzyki zrodził się w 2019 roku z inicjatywy założycieli Fundacji EMPOWER POLAND.Jej celem było stworzenie projektu, który zaangażuje i połączy wszystkich uczestników rynku muzycznego – bez względu na wiek, preferencje muzyczne czy status ekonomiczny – by słuchając polskiej muzyki przyczynili się do wzmocnienia kondycji polskiego rynku muzycznego i jego pozycji na świecie.

Organizatorem kampanii jest Fundacja EMPOWER POLAND, a współorganizatorem 5. edycji kampanii jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Jak co roku motywem przewodnim kampanii jest współpraca, bo muzyka łączy wszystkich. Jest źródłem radości, siły, inspiracji oraz uniwersalnym językiem zjednoczenia.

 

fot. materiały prasowe

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama