Reklama
placeholder
News

Partnerka polskiego piłkarza zjadła KAMIEŃ Z CZAJNIKA. Dobry pomysł na streama?

Partnerka polskiego piłkarza zjadła KAMIEŃ Z CZAJNIKA. Dobry pomysł na streama?

fot. instagram.com/olamizgalska/ fot. pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

Partnerka Mateusza Żukowskiego, piłkarza Śląska Wrocław, zjadła na streamie... kamień z czajnika elektrycznego. Urywki z kłótni pary oraz tej niecodziennej aktywności influencerki stały się viralem w sieci. Internauci nie zostawili na streamerce suchej nitki.

Tiktokerka schudła 90 kilogramów. Internauci nie uwierzyli, uznali, że to inna osoba >>

Streamerka zjadła kamień z czajnika. Partner próbował ją powstrzymać

Aleksandra Mizgalska zachowała się dosyć nietypowo podczas ostatniego streama. Kobieta spędziła długie minuty na wydrapywaniu ze ścian czajnika osadu, a następnie próbowała go zjeść. Atmosfera zaczęła się zagęszczać, gdy do jej pokoju wszedł narzeczony, który początkowo był rozbawiony jej dziwnymi zapędami. Z czasem - przy akompaniamencie śmiechu osoby, z którą Aleksandra Mizgalska rozmawiała online - doszło do sprzeczki między parą.

Piłkarz stwierdził, że zachowanie partnerki jest absurdalne i niepoważne, a influencerka... upierała się przy swoim, przytulając do piersi "czajnik niezgody". W pewnym momencie kłótni zawzięta influencerka zaczęła skrobać paznokciami dno czajnika i pośpiesznie wkładać palce z osadem do ust.

Nagrania z tej interakcji pary stały się hitem w sieci, a internauci w komentarzach m.in. pod postem z wideo ze zdarzenia na Twitterze nie mieli litości. Jak można przeczytać:

Paradoksalnie Żukowskiemu może to wyjść na dobre. Wszyscy mieli go za zwykłego głupka, teraz dzięki swej lubej uchodzi za tytana intelektu i ostoję spokoju

Chyba dla inteligencji z nią nie jest

Pierwszy krok do upadku młodego piłkarza - głupie ciele u boku

Poziom inteligencji to ona ma na poziomie tego czajnika i to nie obrażając czajnika oczywiście...

Mamy nadzieję, że stream Aleksandry Mizgalskiej nie stanie się nowym, dziwnym trendem.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama