Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran: bilety na koncert w Gdańsku już w sprzedaży. Jakie są ceny?

Ed Sheeran: bilety na koncert w Gdańsku już w sprzedaży. Jakie są ceny?

fot. YouTube.com/Ed Sheeran

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran ponownie zagra koncert w Polsce. Kolejny występ artysty w naszym kraju tym razem nie będzie miał miejsca na PGE Narodowym w Warszawie. Autor takich hitów jak Perfect, Shape of you czy Bad habits zawita do Gdańska.

Ed Sheeran wystąpi u nas w ramach swojej kolejnej trasy koncertowej +-=÷x Tour, która będzie promować jego dwa najnowsze krążki: Subtract i Autumn Variations. Pierwszy został wydany w maju 2023 roku, a drugi pod koniec września. Wokalista z pewnością uraczy publiczność nie tylko kawałkami z nowych płyt, ale 12 lipca 2024 roku w Polsat Plus Arenie z pewnością usłyszymy też jego największe przeboje.

Koncerty w Polsce 2024: kto wystąpi w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Ed Sheeran: bilety na koncert – Gdańsk

Bilety na Eda Sheerana trafiły do sprzedaży 26 października o 10:00. Ceny biletów na koncert Sheerana to 344 lub 444 złote za trybuny oraz 444 złote za płytę. Kupując wejściówkę pamiętajcie o tym, że konieczne będzie ściągnięcie aplikacji Eventim (oficjalnego dystrubutora biletów). Kod QR Waszego biletu wyświetlicie wyłącznie na ekranie smartfona – nie przewiduje się wysyłki wejściówek w formie elektronicznej, ani fizycznej. 
 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama