Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran z DRUGIM koncertem w Gdańsku! Potwierdzono drugą datę

Ed Sheeran z DRUGIM koncertem w Gdańsku! Potwierdzono drugą datę

fot. instagram.com/eventimpolska

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran zagra drugi koncert w Gdańsku! Niedawno ogłoszono, że artysta po raz kolejny wystąpi w Polsce i że po raz pierwszy nie odbędzie się to na PGE Narodowym w Warszawie. Jak się okazuje, autor takich hitów jak Thinking out loud czy Shape of you wystąpi w Gdańsku nie raz, a aż dwa razy. 

Zaplanowany na 12 lipca 2024 roku koncert Eda Sheerana w Polsat Plus Arenie szybko się wyprzedał, a organizatorzy postanowili zadbać o drugi termin dla tych fanów, którym dotychczas nie udało się kupić biletów. To oznacza, że zainteresowanie jest ogromne i ciężko się dziwić – w przeszłości wokalista również grał w Polsce po dwa koncerty dzień po dniu. 

Przypomnijmy, że coraz częściej w naszym kraju największe gwiazdy dają po dwa występy z rzędu – nawet na koncertach stadionowych. Rekordzistką będzie w przyszłym roku Taylor Swift, która zagra aż trzy razy na PGE Narodowym. 

Koncerty w Polsce 2024: jakie gwiazdy wystąpią w naszym kraju? [ARTYKUŁ AKTUALIZOWANY] >>

Ed Sheeran: drugi koncert w Gdańsku 

Drugi koncert Eda Sheerana w Polsce w 2024 roku odbędzie się 13 lipca, czyli dzień po pierwszym występie.

Ed Sheeran: bilety na 2. koncert w Gdańsku, ceny

Bilety na koncert Eda Sheerana w Gdańsku, który odbędzie się 13 lipca 2024 roku, trafią do sprzedaży 2 listopada o godzinie 11:00. Wejściówki kupicie na stronie Eventim. Jeśli organizatorzy powtórzą ceny z pierwszego terminu to bilety będą w cenach 344 lub 444 złote za trybuny oraz 444 złote za płytę.

 


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama