News

Ed Sheeran dał legendarnemu muzykowi… penisa. Trafiony prezent?

Ed Sheeran dał legendarnemu muzykowi… penisa. Trafiony prezent?

fot. Wikimedia Commons/Harald Krichel

Ed Sheeran po raz kolejny udowodnił, że ma niecodzienne poczucie humoru. Wykonawca takich hitów jak Bad Habits, Perfect czy Afterglow dał legendarnemu muzykowi… penisa. Co myślicie o takim prezencie?

Miała 'romans' z szympansem przez 4 lata. Zoo interweniowało >>

Jakiś czas temu w programie radiowym Carrie And Tommy Show Elton John opowiedział o bardzo oryginalnym prezencie urodzinowym, który w marcu dostał od swojego przyjaciela, Eda Sheerana. Z okazji ukończenia 74. lat artysta otrzymał „olbrzymiego, marmurowego penisa”.

Nie wiem, to dlatego, że zawsze byłem ku****m? – żartował Brytyjczyk.

Eton John został zapytany o to gdzie znajduje się statuetka.

Zasugerowałem Davidowi [mężowi Davidowi Furnishowi – przyp.red.], żebyśmy postawili go w ogrodzie, ale on powiedział: „Nie, mamy dzieci” – stwierdził muzyk.

Penis został ukryty w takim miejscu w domu, gdzie synowie pary nie mają dostępu.

Pamiętacie dziecko z okładki płyty Nirvany? Teraz ma 30 lat i złożyło o nią pozew >>

To pięknie wykonany penis. Cóż mogę powiedzieć? Co kupujesz człowiekowi, który ma wszystko? Pięknego, marmurowego penisa – dodał John.

To nie pierwszy taki podarunek, jaki otrzymał autor ścieżki dźwiękowej do filmu Król Lew. W 2017 roku Elton John zdradził, że Eminem wręczył mu wysadzane diamentami zabawki erotyczne. To był prezent z okazji zawarcia związku partnerskiego z Davidem Furnisherem w 2005 roku.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.