News

Ed Sheeran ZOSTANIE OJCEM! Cherry Seaborn jest w ciąży

Ed Sheeran ZOSTANIE OJCEM! Cherry Seaborn jest w ciąży

fot. instagram.com/teddysphotos/

Ed Sheeran już niedługo zostanie ojcem! Jak donoszą zagraniczne media popularny piosenkarz i jego żona oczekują pierwszego potomka.

Ed Sheeran i Cherry Seaborn poznali się jeszcze w czasach szkolnych. Pod koniec 2018 roku wzięli ślub, a w uroczystości miało wziąć udział jedynie 40 osób. Teraz zagraniczne media donoszą, że para spodziewa się dziecka!

Meghan i Harry usunięci ze strony internetowej rodziny królewskiej! Nie tylko oni zniknęli >>

Ed Sheeran zostanie ojcem

O tym, że Ed Sheeran zostanie ojcem informują zagraniczne media. Jak podaje gazeta The Sun para od kilku miesięcy utrzymuje ciążę w tajemnicy. W ukryciu faktu pomógł czas izolacji podczas światowej pandemii koronawirusa.

Ed i Cherry są zachwyceni i bardzo podekscytowani. Informację starali się utrzymać w tajemnicy. Izolacja była wspaniałym powodem do tego, żeby para nie była widywana zbyt często. Jednak sprawy zbliżają się ku końcowi, ekscytacja narasta, więc postanowili poinformować o ciąży przyjaciół i rodzinę. To naprawdę szczęśliwy czas, rodziny są zachwycone i wszyscy nie mogą się do czekać, żeby powitać na świecie ich potomka – donosi źródło cytowane przez magazyn.

Według informacji zebranych przez The Sun dziecko Eda Sheerana i Cherry Seaborn ma przyjść na świat jeszcze tego lata. Para podobno już zakończyła przygotowywanie swojego domu na tę okazję.

Niestety Ed Sheeran jeszcze nie potwierdził informacji magazynu. Zarówno muzyk jak i jego żona zawsze chronili swoje życie prywatne, więc niewykluczone, że na oficjalne oświadczenie będziemy musieli jeszcze trochę zaczekać. 

Kylie Jenner ma 23 lata! Pamiętacie jak wyglądała kiedyś? >>

Przyszłym rodzicom gratulujemy!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸 @marksurridge

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🚜 boi & gal by @zakarywalters

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.