Reklama
placeholder
News

Edyta Górniak wyliczyła ile Dariusz Krupa 'wisi' synowi. Milionowe kwoty

Edyta Górniak wyliczyła ile Dariusz Krupa 'wisi' synowi. Milionowe kwoty

fot. instagram.com/allanenso/

Reklama
Reklama
placeholder

Allan Krupa jakiś czas temu był gościem podcastu Żurnalisty. W rozmowie nastolatek otworzył się na temat ojca Dariusza Krupy. Jego wyznanie może zaskoczyć.

Allan Krupa został okradziony przez ojca?

Dariusz Krupa był mężem Edyty Górniak w latach 2005-2010. W 2014 roku mężczyzna prowadził samochód pod wypływem narkotyków i śmiertelnie potrącił kobietę. Został skazany na 6 lat więzienia. Jego syn w rozmowie na początku stwierdził, że Krupa nie był  dobrym rodzicem:

Taki sam jaki był wobec mojej mamy, był wobec mnie. Nie czułem w najmniejszym stopniu jakiejś miłości od niego. 

Allan Krupa dodał, że mógłby porozmawiać z ojcem, ale postawił mu warunek:

Mój Tata okradł nie tylko moją mamę, ale i mnie. W obecnym momencie swojego życia on jakby nie odegrał w moim życiu jakiejś pozytywnej roli, więc nie mam powodu, żeby szukać z nim relacji. I te warunki to jest po prostu zwrócenie pieniędzy, które ukradł. To wtedy pogadamy. Nigdy nie przyczynił się pozytywnie do mojego życia.

Nastolatek nie chciał zdradzić zwrotu jakiej sumy oczekuje od ojca, jednak powiedział, że gdyby chodziło o małe pieniądze, to nie postawiłby ojcu takiego ultimatum. Za to w rozmowie z Faktem ujawniła ją jego mama, Edyta Górniak. Kwota jest milionowa i może przyprawić o zawrót głowy.

Mieszkanie Allana, studio nagraniowe, samochody, antyki, biżuteria... już nie mówię o pamiątkach emocjonalnych, to jest łącznie około 11 milonów złotych, więc to jest spora kwota. Tak jak Allan powiedział w tym wywiadzie, gdyby były to małe pieniądze, to bym nawet o tym nie mówiła. To są pieniądze, które można było inaczej zainwestować, w jego przyszłość. Tak, żeby miał tak jak tego chciałam, ale nie udało się. To zostało nam odebrane.

Myślicie, że Dariusz Krupa odda wreszcie Allanowi pieniądze, które mu się należą?

Edyta Górniak w przeciwieństwie do byłego męża ma bardzo dobrą relację z synem, ostatnio wspierała go, kiedy rozstał się z dziewczyną.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama