News

Edyta Górniak – dlaczego odchodzi z The Voice Kids?

Edyta Górniak – dlaczego odchodzi z The Voice Kids?

instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak nie będzie jurorem w najnowszej edycji The Voice Kids. W dniu rozpoczęcia nagrań do nowej edycji The Voice Kids zrezygnowała z udziału w programie.

Przypomnijmy, że trenerami śpiewających dzieci w pierwszej edycji programu byli Edyta Górniak, Tomson i Baron z Afromental oraz Dawid Kwiatkowski.

Edyta Górniak odchodzi z The Voice Kids

Nagrania do kolejnej edycji programu ruszyły 9 sierpnia, ale z kilkugodzinnym opóźnieniem. Edyta Górniak nie stawiła się na miejscu zdjęć.

Okazało się, że mama wokalistki trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Górniak zamiast na nagrania udała się do Opola, gdzie przebywa jej mama.

Edyta Górniak zrezygnowała z roli jurorki, żeby zająć się chorą mamą.

Kochani, niezależnie od naszych starań i planów, życie pisze własne scenariusze.. Zanim jeszcze zdążyłam podzielić się z Wami decyzją o udziale w nowej edycji ”The Voice Kids”, już musiałam z niej zrezygnować. To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy.. Dziś nadal ta decyzja pozostaje dla mnie trudna, ale wiem, że była konieczna – napisała Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku.

Trzymamy kciuki za szybki powrót mamy Edyty Górniak do zdrowia!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.