Reklama
placeholder
News

Edyta Górniak wydała I REMEMBER. To z tą piosenką zgłosiła się do preselekcji na Eurowizję

Edyta Górniak wydała I REMEMBER. To z tą piosenką zgłosiła się do preselekcji na Eurowizję

fot. Instagram: @edytagorniak / YouTube: EdytaGorniakChannel

Reklama
Reklama
placeholder

Edyta Górniak zgłosiła się do preselekcji na Eurowizję 2024 z piosenką pod tytułem I REMEMBER. Utwór jest już dostępny w sieci. 

Edyta Górniak w 1994 roku została pierwszą w historii reprezentantką Polski na Eurowizji. Z utworem To nie ja udało jej się zająć 2. miejsce. Wokalistka podbiła wtedy serca zagranicznej publiczności i jurorów i zdobyła łącznie 166 punktów. Mimo wielkiego sukcesu kolejne preselekcje do Eurowizji zakończyły się dla Edyty Górniak porażką. Piosenka I REMEMBER otrzymała od jurorów tylko 5 punktów. Utwór ma jeszcze szanse odnieść sukces. Pod koniec maja 2024 roku Edyta Górniak udostępniła go dla swoich fanów. 

Viki Gabor - Wizja zapowiada nowy album! Co już wiemy? >>

Edyta Górniak wydała piosenkę I REMEMBER

Jak wiadomo, reprezentantką Polski na Eurowizji 2024 roku ostatecznie została Luna z piosenką The Tower. Edyta Górniak niedługo po ogłoszeniu wyników preselekcji opublikowała InstaStory, w którym wyznała, że wcale nie jest zaskoczona, że piosenka I REMEMBER otrzymała tak mało punktów. Wokalistka stwierdziła, że zgłosiła ją do preselekcji po czasie. Przyznała też, że utwór nie był jeszcze wtedy skończony.

Zrobiłam to już niestety po czasie. Dosłownie przekroczyłam te wskazane daty i godziny. Nie wiem, w której punktacji mój utwór wziął udział, jeśli nie zgłosiłam go zgodnie z regulaminem. Ale mimo to oczywiście dziękuję jurorom.

Oskar Cyms z nowym singlem Cały czas. Zapowiada się wakacyjny hit >>

Edyta Górniak wydała piosenkę I REMEMBER we wtorek 28 maja 2024 roku. Znajdziecie ją poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama