News

Edyta Górniak z wyjątkowym prezentem dla syna. „Allan kompletnie się tego nie spodziewał”

Edyta Górniak z wyjątkowym prezentem dla syna. „Allan kompletnie się tego nie spodziewał”

Fot. Instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak podarowała synowi wyjątkowy prezent. Allan Krupa był zaskoczony tym co dostał od mamy.

Kate Middleton wydaje książkę! Kiedy premiera? [FRAGMENT] >>

W listopadzie 2005 roku Edyta Górniak wyszła za mąż za muzyka Dariusza Krupę. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem w 2010 roku. Z tego związku wokalistka ma syna – Allana Karola, który 27 marca 2021 roku obchodził 17. urodziny.

Z tej okazji piosenkarka podarowała synowi szczególny prezent. Jak donosi Fakt, Allan Krupa dostał kurs na prawo jazdy.

Allan kompletnie się tego nie spodziewał. Gdy usłyszał, że z okazji urodzin mama sprezentowała mu kurs prawa jazdy, aż podskoczył z radości. To było jego największe marzenie, a teraz będzie mógł je spełnić – cytuje dziennik magazyn VIVA!

To nie wszystko. Nastolatek miał otrzymać od mamy coś jeszcze – nowoczesny mikrofon, który ułatwi mu pracę w studio nagraniowym.

Allan Krupa 'chce oddać życie' za Polskę? Szokująca wypowiedź Edyty Górniak >> 

W dniu urodzin Allana, Edyta Górniak dodała na Instagram osobisty post, w którym złożyła synowi życzenia.

Nie wiem kiedy, nie wiem jak minęło 17 lat… Pamiętam każdy dzień Twojego życia, Synek. Twój pierwszy płacz, zachrypnięty, jakbyś prześpiewał koncert rockowy. Ty dziś wiesz i rozumiesz o wiele więcej, niż ja w Twoim wieku. Jestem dumna z Twojego rozwoju i planów. Przykro mi, że przyszło Ci żyć w tak wymagających czasach, ale zawsze szybko adaptujesz się do okoliczności, więc wiem, że sobie poradzisz. Jesteś mądry. Kocham Cię i życzę Ci, abyś zawsze świadomie kreował własną rzeczywistość. Abyś oddawał Energię tylko tam, gdzie warto ją dedykować. Abyś ufał Bogu i ufał sobie. Abyś mądrze wybierał. Rób tylko to, co nie rani innych i tylko to, co daje Ci szczęście (…)  - napisała.

Co myślicie o takich prezentach?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.