News

Edyta Górniak miała zawał? Karetka zabrała ją tuż przed koncertem

Edyta Górniak miała zawał? Karetka zabrała ją tuż przed koncertem

Edyta Górniak w szpitalu - ciesząca się świetną formą gwiazda została zabrana przez karetkę do szpitala w Opolu. Wszystko wydarzyło się przed rozpoczęciem Festiwalu w Opolu 14 czerwca 2019, gdzie gwiazda miała dać występ. Edyta Górniak zdążyła zrobić próbę sceniczną, po której źle się poczuła. 

Edyta Górniak miała zawał serca?

Jak informował menadżer Edyty Górniak, wokalistka skarżyła się na złe samopoczucie, więc wezwano karetkę, która zabezpieczała rozpoczynający się Festiwal Opole 2019. Jednak odczuwalny ból w klatce piersiowej, który może wskazywać m.in. na zawał serca, spowodował, że ekipa wezwała kolejną karetkę, którą Edyta Górniak została przetransportowana do szpitala. 

To była ciężka noc dla najbliższych i fanów diwy. Edyta Górniak w szpitalu ma zostać przynajmniej do zakończenia najpilniejszych badań. - Czekamy na opinie lekarzy. Jest wiele niepokojących podejrzeń, które teraz trzeba wykluczyć - informował menadżer Górniak. Piosenkarska dostała też serię kroplówek, by odżywić organizm. Przypomnijmy, że ostatnie dwa tygodnie to nieustająca fala upałów w Polsce i mamy nadzieję, że to jedyny powód zasłabnięcia gwiazdy. W amfiteatrze w Opolu podczas prób temperatura dochodziła nawet do 40 st. Celsjusza.

- Po przyjeździe do hotelu Edyta źle się poczuła. Skarżyła się na ból w klatce piersiowej. Natychmiast została wezwana karetka z obsługi festiwalu, a potem druga, bo podejrzewano zawał - powiedział mediom menadżer gwiazdy.

Jak się czuje Edyta Górniak?

W tym feralnym dniu Edyta Górniak korzystała z pogody i na pewno się nie oszczędzała. Wcześniej zbierała maki na łące i zrobiła póbę sceniczną przed koncertem w Opolu - poniżej możecie zobaczyć jej popisową frazę w piosence To nie ja byłam Ewą na opolskiej scenie przed jeszcze pustą widownią. 

Wieść o złym samopoczuciu gwiazdy przeraziła nie tylko najbliższych gwiazdy, którzy ekspresowo pojawili się Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu, gdzie przebywa Edyta Górniak. Także fani mieli niespokojną noc wysyłając modlitwy i głosy wsparcia dla swojej idolki.

Z informacji przekazywanych przez organizatorów Festiwalu Opole 2019 wynika, że jeśli stan zdrowia Edyty Górniak na to pozwoli, jej występ będzie mógł się odbyć jeszcze w sobotę lub w niedzielę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

Post udostępniony przez Edi? (@edithmyloveee)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żyj chwilą?? #opole #maki @osowczykmakeup ?

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?? #OPOLE56 #Opole2019 #FestiwalOpole #FestiwalwOpolu

Post udostępniony przez 56. KFPP OPOLE 2019 (@opolefestiwal)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.