News

Ekipa – Chill to hit lata 2021? Już bije rekordy

Fot. YouTube.com/EKIPA

Nowa piosenka Ekipy to hit lata 2021? Singiel Chill, tak jak jego poprzednicy, bije rekordy popularności. 

Ekipa Friza: dlaczego raperzy odmówili im współpracy? Bedoes komentuje >> 

Ekipa – płyta

Premiera albumu Friza i jego teamu zapowiadana jest na czerwiec 2021 roku. Przypomnijmy, że Sezon 3 Już teraz można kupić w preorderze. Dostępne są 3 wersje deluxe. Najtańsza kosztuje 39,99 złotych. Za wersję kolekcjonerską trzeba zapłacić 79,99 złotych, a za BOX Premium – 420  złotych.

Przy tworzeniu muzycznego materiału youtuberzy współpracowali m.in. z B.R.O, Cleo, Donatanem i Jackiem Palą „Jacusiem”.

Teledyski do piosenek Ekipy były kręcone na Zanzibarze i w Dubaju. Pierwszy klip, do kawałka 3KIPA, miał premierę 8 marca. Miesiąc później na YouTube zadebiutowało wideo do singla ZAEBYŚCIE.

Ekipa – Chill – nowa piosenka

1 maja 2021 roku Ekipa Friza zaprezentowała kolejny utwór zapowiadający płytę. Jak podają Wirtualne Media, po 15 godzinach od premiery Chill miał blisko 3 miliony wyświetleń. 4 maja liczba wynosi ponad 6 milionów. Podobnie jak poprzednie single, trzecia piosenka z albumu Sezon 3 znalazła się na 1. miejscu karty Na Czasie YouTube.

Ekipa – ZAEBYŚCIE podbija YouTube! To kolejny singiel zapowiadający płytę >> 

EKIPA dołącza do entuzjastów wakacyjnych piosenek i za sprawą Poczciwego Krzycha, Tromby oraz Friza ratuje wszystkich muzycznych meteopatów, prezentując bezpretensjonalny i orzeźwiający letniak o wszystko mówiącym tytule "Chill". Trzeci singiel z płyty “3 SEZON” przywołuje w oparach nostalgii nasze najfajniejsze wspomnienia, umilając odliczanie czasu do pierwszych popołudniowych drzemek na hamaku i słonecznych wibracji – czytamy w opisie klipu.

Dodacie Chill do swojej playlisty?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.