Reklama
placeholder
News

Ekipa zrobi własny festiwal?! 'To marzenie Karola'

Ekipa zrobi własny festiwal?! 'To marzenie Karola'

fot. Instagram: @frizoluszek

Reklama
Reklama
placeholder

Ekipa zorganizuje swój własny festiwal muzyczny? Wiele wskazuje na to, że fani grupy już niebawem mogą spodziewać się ich powrotu. 

Ekipa jest autorskim projektem Karola ''Friza'' Wiśniewskiego, który przyniósł mu szczególną popularność w 2018 roku. Kanał grupy polskich youtuberów obecnie śledzi ponad 2,18 mln subskrybentów. Poza wieloma vlogami i filmikami, na których biorą udział w wyzwaniach, członkowie Ekipy Friza w przeszłości nagrali między innymi piosenki PRZEJMUJEMY JUTUBY czy 3KIPA. Drugi utwór to singiel promujący płytę Ekipy pod tytułem Sezon 3, która miała swoją premierę w 2021 roku. Rok później część grupy zrezygnowała ze wspólnego nagrywania. Okazuje się, że powrót Ekipy mimo to jest możliwy, a ich nadchodzącym projektem może być kolejna rzecz związana z muzyką. 

Kacper Blonsky - klip do Cuba Libre. Tede i Young Leosia napisali piosenkę dla Crushera >>

Ekipa zorganizuje własny festiwal muzyczny?

W sieci pojawia się coraz więcej rzekomych dowodów na to, że członkowie Ekipy planują znów połączyć siły. Przypominamy, że pod koniec grudnia 2023 roku na TikToku zostało udostępnione nagranie, na którym widać, jak Friz oraz Tromba, czyli jeden z byłych członków grupy, spotkali się na obiedzie. Choć influencer w wywiadzie dla portalu Świat Gwiazd zaprzeczył, jakoby szykował się na powrót do Ekipy, internauci nie tracą nadziei, że wkrótce doczekają się nowości. 

Budda za loterię 7 aut może nie dostać z YouTube'a ANI GROSZA. Dlaczego? >>

W styczniu 2024 roku w mediach społecznościowych pojawiły się plotki na temat festiwalu Ekipy. Łukasz Wojtyca (jeden z członków grupy znany jako Wujek Łuki) został o niego zapytany przez portal The Poland News.Influencer nie zaprzeczył, jakoby Ekipa planowała wyruszyć w trasę i przyznał, że jest to marzenie Friza:

Zastanawiamy się nad tym. To marzenie Karola a on lubi je urzeczywistniać. Zawsze, gdy sugerujemy, że coś może powstać, to mamy to zaplanowane lepiej lub gorzej. Tutaj jest nie inaczej, jednak na jakieś konkrety trzeba jeszcze poczekać.

Wujek Łuki odpowiedział również na wpis użytkownika platformy X o nazwie @trzykropki, który napisał:

Dalej czekam na festiwale og Ekipy. @FRIZtoja można prosić o chociaż jeden?

Influecner odpisał na to:

Dobrze.  

Czekacie na powrót Ekipy? 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama