News

Ekipa ma swoje... LODY! Skosztujecie?

Ekipa ma swoje... LODY! Skosztujecie?

Fot. Instagram.com/frizoluszek

Ekipa Friza ma swoje lody! Zobaczcie jakie smaki można kupić i ile kosztują. Spróbujecie lodów, które wypuścili na rynek?

Ekipa z rekordem polskiego YouTube'a. Ile wydali na klip do 3KIPA? >> 

Karol „Friz” Wiśniewski nie daje fanom ani chwili na nudę. Jakiś czas temu jego Ekipa wypuściła pierwszy singiel z płyty SEZON 3. Teledysk do piosenki 3KIPA okazał się wielkim hitem i pobił rekord polskiego YouTube’a. W tej chwili licznik wskazuje ponad 18 milionów wyświetleń!

Ekipa – lody

Jedni z najpopularniejszych youtuberów w Polsce zaskoczyli czymś jeszcze. We współpracy z firmą Koral wypuścili lody sygnowane marką Ekipy.

Z oficjalnej strony internetowej dowiadujemy się, że produkt od Ekipy to wyjątkowe lody sorbetowe w polewie o smaku gumy balonowej z cukrem strzelającym. Dostępne są dwa smaki – sorbet truskawkowy i sorbet cytrynowy.

Lody Ekipy to tzw. lody impulsowe. Co to jest? To takie lody, które są kupowane pod wpływem impulsu i od razu zjadane. Zaliczają się do nich lody na patyku, rożki i „kanapki”.

Ile zarabia Friz? Pokazał stan konta [WIDEO] >>

Lody Ekipy mają być już dostępne w sklepach w całej Polsce. Cena jednego to 2 złote.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.