News

Ekipa nago w jacuzzi na parapetówce u Friza i Wersow

Ekipa nago w jacuzzi na parapetówce u Friza i Wersow

fot. youtube.com/Karol Friz Wiśniewski

Friz i Wersow zaprosili resztę Ekipy na imprezę powitalną w ich nowym domu. Podczas „parapetówki” influencerzy poddali się wielu wyzwaniom, w których można było wygrać pieniądze, a całe przyjęcie zakończyło się w jacuzzi.

Friz i Wersow kupili dom. Pokazali luksusową willę >>

Ekipa – impreza powitalna w domu Friza i Wersow

Impreza powitalna w nowym domu Friza i Wersow była okazją do wspólnego spędzenia czasu przez Ekipę. Poza tradycyjnym zwiedzaniem luksusowej rezydencji, nie zabrakło także przekąsek i napojów oraz przeróżnych wyzwań, wśród których znalazło się między innymi zawody we wstrzymywaniu oddechu, zestrzeliwanie puszek pistoletem na wodę czy beer pong. 

Wieczór zakończył się grą w „butelkę”, a ten, na kogo wypadło biegł nago do jacuzzi. Jako pierwszy padło na Bartka Kubickiego z projektu Genzie, który bez krępacji zrzucił z siebie ręcznik. Pozostali członkowie Ekipy dość szybko pozazdrościli koledze i prędko do niego dołączyli, zrzucając z siebie po drodze ubrania. Friz wyraźnie czuje się komfortowo we własnej skórze, ponieważ nie miał najmniejszego problemu z tym, by wstać i zaprezentować się wszystkim siedzącym w całej okazałości. Tylko dziewczyny się trochę wystraszyły.

Team X z nową kolekcją kosmetyków. Od kiedy i gdzie dostępne? >>

Cała impreza została oczywiście sfilmowana i można ją obejrzeć na youtubowym kanale Karola Friza Wiśniewskiego.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.