News

Ekipa i Roxie Węgiel – Napad na bank ma klip, który trzeba zobaczyć!

Fot. YouTube.com/EKIPA

Ekipa i Roxie Węgiel we wspólnej piosence! Napad na bank ma klip, który trzeba zobaczyć. To kolejny teledysk youtuberów, który podbija internet.

Ekipa – Chill to hit lata 2021? Już bije rekordy >> 

Na to z pewnością czekali fani Ekipy Friza i Roksany Węgiel! 16-letnia wokalistka i superpopularni influencerzy połączyli siły i niedawno zaprezentowali efekty swojej współpracy. 26 czerwca 2021 roku na YouTube pojawił się teledysk do ich wspólnego kawałka – Napad na bank.

Ekipa i Roksana Węgiel – Napad na bank

„Napad na bank” to ostatni singiel przed premierą albumu “SEZON 3”. Tromba, Marcysia i Roxie przy akompaniamencie przestrzennych partii instrumentów i rozmarzonego vibe'u, wyśpiewują pozornie miłosny i emocjonalny tekst, napisany prozą życia, stanowiący pokłosie ich komercyjnego sukcesu. Piosenkę dopełnia klimatyczny teledysk z rozbudowanym scenariuszem, który zachęca do analizy i poszukiwania inspiracyjnych odniesień – czytamy w opisie oficjalnego klipu.

Tekst do Napad na bank członkowie Ekipy Friza napisali wspólnie z Cleo i Jakubem B.R.O. Bireckim.

Ekipa: koncert z biletami za 420 złotych przełożony! Dlaczego? >>  

Chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że Napad na bank okazał się wielkim hitem. W godzinę od premiery wideo do singla odtworzono pół miliona razy. W tej chwili liczba odsłon wynosi blisko 3,5 miliona i dalej rośnie! Podobnie jak inne utwory z płyty SEZON 3, Napad na bank znalazł się na 1. miejscu karty Na Czasie.

Album SEZON 3 to fonograficzny debiut członków Ekipy. Znalazło się na nim 13 utworów, w tym single 3KIPA, Zaebyście, Chill oraz Zygzak, których klipy zgromadziły ponad 100 mln wyświetleń. Cała płyta Ekipy jest już dostępna do odsłuchu na wszystkich platformach streamingowych.

Ekipa: SEZON 3 – TRACKLISTA:

 1. 3KIPA
 2. Zaebyście (feat. Qry
 3. Napad na bank (feat. Roxie)
 4. Chill
 5. Ja to tak czuję (feat. B.R.O)
 6. Sen
 7. Selfmade
 8. Na zajawce
 9. Uśmiech
 10. Do fury
 11. Zygzak (feat. Jacuś)
 12. Influencer Party Hard
 13. Dobry mood

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.