News

Ekipa – płyta SEZON 3 jest złota, mimo że jeszcze się nie ukazała!

Ekipa – płyta SEZON 3 jest złota, mimo że jeszcze się nie ukazała!

Fot. Instagram.com/frizoluszek

Płyta Sezon 3 pokryła się złotem przed oficjalną premierą! Debiutancki album Ekipy Friza ma ukazać się w czerwcu 2021 roku.

Ekipa – Chill to hit lata 2021? Już bije rekordy >> 

Ekipa – Sezon 3

Do tej pory pojawiły się teledyski do trzech singli z płyty Sezon 3. Klip do wakacyjnej piosenki Chill miał premierę 1 maja i tak jak poprzednie utwory, odniósł spektakularny sukces. W tej chwili liczba wyświetleń klipu to ponad 8 milionów.

Płyta, przy której youtuberzy współpracowali m.in. z B.R.O, Cleo, Donatanem i Jackiem Palą „Jacusiem” od dłuższego czasu jest dostępna w preorderze. Fani mogą kupić 3 wersje deluxe. Najtańsza kosztuje 39,99 złotych. Za wersję kolekcjonerską trzeba zapłacić 79,99 złotych, a za BOX Premium – 420 złotych.

Płyta Ekipy Sezon 3 przekroczyła złoto

Niedawno Karol Wiśniewski ogłosił, że sprzedaż fizyczna albumu Sezon 3 w preorderze przekroczyła 15 tysięcy sztuk, co pozwala na osiągnięcie statusu Złotej Płyty. Nie wliczono w to odsłon cyfrowych.

W sumie, licząc cyfrę, to mamy platynę już – czytamy na Twitterze.

Team X – nowa piosenka BARWY już jest! Podbija internet >>

Przypomnijmy, że już po tym jak w sieci pojawił się pierwszy singiel promujący krążek Ekipy, mówiło się, że Sezon 3 ma duże szanse na zdobycie statusu diamentowej płyty. Aby to osiągnąć, album musi sprzedać się w 150 tysiącach sztuk.

Czekacie na swój egzemplarz? 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.