Reklama
placeholder
News

Znana aktorka identyfikuje się jako mężczyzna. Jest oświadczenie

Znana aktorka identyfikuje się jako mężczyzna. Jest oświadczenie

Fot. YouTube.com/Page Six

Reklama
Reklama
placeholder

Znana aktorka identyfikuje się jako mężczyzna. Jest oświadczenie. Jak teraz nazywa się gwiazda?

Eurowizja Junior 2020: zwyciężczyni śpiewała z playbacku? „Nie zgadzam się z wynikami” >> 

Ellen Page jest osobą transpłciową. Wydała oświadczenie

Elliot Page, znany wcześniej jako Ellen Page, wydał oświadczenie na Instagramie, w którym poinformował, że jest osobą transpłciową. Kanadyjski aktor, który zagrał m.in. w serialu Netflixa – The Umbrella Academy – oraz filmach Juno, Pułapka, X-Men: Przeszłość, Która Nadejdzie, Incepcja i Zakochani w Rzymie, napisał:

(…) Chcę podzielić się z Wami tym, że jestem trans i mam na imię Elliot. Cieszę się, że mogę to powiedzieć. Być w tym miejscu w moim życiu. Czuję się niezmiernie zainspirowany przez wiele osób ze społeczności trans. Dziękuję za Waszą odwagę, szczodrość i nieustanną pracę, by uczynić świat bardziej współczesnym miejscem. Proszę o cierpliwość. Moja radość jest prawdziwa, ale czuję też strach. Boję się hejtu, żartów i przemocy. (…) Kocham to, że jestem trans. I kocham to, że jestem nieheteronormatywny. Im bardziej rozumiem to, kim jestem, tym bardziej moje serce rośnie. Do wszystkich osób transpłciowych, które na co dzień zmagają się z brakiem akceptacji, nienawiścią, znęcaniem się i groźbami przemocy - widzę Was, kocham i zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby zmienić ten świat na lepszy. Dziękuję, że to przeczytaliście. Kocham Was. Elliot.

Wszyscy moi przyjaciele nie żyją - nadchodzi polski film Netflixa. Kiedy premiera? >> 

W 2014 roku 33-letnia gwiazda wyznała, że jest lesbijką, a w styczniu 2018 roku wzięła ślub z tancerką Emmą Portner. Żona aktora udostępniła jego oświadczenie na swoim Instagramie.

Jestem bardzo dumna z @elliotpage. Osoby trans, queer i niebinarne są darem dla tego świata. Proszę o cierpliwość i uszanowanie prywatności, ale też wsparcie dla osób trans każdego dnia. Istnienie Elliota jest darem samym w sobie (…) – czytamy.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama