News

Ellie Goulding JEST W CIĄŻY! „To nie był plan”

Ellie Goulding JEST W CIĄŻY! „To nie był plan”

Fot. YouTube.com/elliegoulding

Ellie Goulding jest w ciąży! Brytyjska wokalistka i jej mąż Caspar Jopling spodziewają się pierwszego dziecka.

Agnieszka Włodarczyk w bikini z ciążowym brzuszkiem. „Najpiękniejsze zdjęcie” >> 

Ellie Goulding – ciąża, termin porodu

Wykonawczyni takich przebojów jak Love Me Like You Do, Burn, On My Mind czy Lights zostanie mamą. O tym, że Ellie Goulding jest w ciąży poinformował m.in. Vogue. Na Instagramie magazynu pojawiły się zdjęcia artystki, na których widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Daily Mail donosi, że artystka jest w 8. miesiącu ciąży.

W wywiadzie dla Vogue 34-letnia gwiazda zdradziła, że ciąża była dla niej zaskoczeniem. Piosenkarka i jej mąż dowiedzieli się, że zostaną rodzicami w rocznicę ślubu.

Zrobiliśmy jeden program. Byłam w ciąży i nie miałam o tym pojęcia. To był [mniej więcej] czas, kiedy Caspar i ja wyjechaliśmy na krótko, kiedy pozwolono nam na świętowanie naszej rocznicy, i wtedy się dowiedzieliśmy. To było szalone, bo to była nasza rocznica. To nie był plan. Myśl o zajściu w ciążę nie wydawała się rzeczywista. Ciąża sprawiła, że ​​poczułam się człowiekiem. Chcę użyć lepszego słowa niż kobieca, ale... Mam krągłości, których nigdy wcześniej nie miałam, co podoba się mi i mężowi – cytuje wypowiedź Ellie Goulding Plejada.

Przyszła mama mówiła też o tym, że ciąża, zwłaszcza w czasie pandemii, jest ogromnym wyzwaniem. Ujawniła dlaczego wcześniej nie ogłaszała, że jej rodzina się powiększy.

Masz partnera i przyjaciół, ale podczas pandemii możesz być szczególnie samotna. (...) Myślę, że to sprawiło, że zachowałam ciążę w tajemnicy i bardzo jej chroniłam. Mdłości i zmęczenie nie były czymś, czego kiedykolwiek wcześniej doświadczyłam. Czuję, że mówienie o ciąży jako o wyzwaniu jest tematem tabu. Nie zawsze jest to pogodny czas. (...) Mam jeszcze większy szacunek dla każdej kobiety, która ma dzieci – dodała.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży na egzotycznych wakacjach. „Kwitniesz” >>

Ellie Goulding – płeć dziecka

Ellie Goulding i jej mąż znają płeć dziecka, które za kilka tygodni przyjdzie na świat. Na razie jednak nie chcą dzielić się tą informacją publicznie.

Ellie Goulding – mąż

Ellie Goulding wyszła za mąż 31 sierpnia 2019 roku. Mężem wokalistki jest Caspar Jopling – sprzedawca dzieł sztuki.

Na Instagramie Ellie Goulding pojawił się post, w ktorym artystka dziękuje za wszystkie wiadomości z gratulacjami, które otrzymała po tym jak Vogue opublikował jej ciążowe zdjęcia. 

My również gratulujemy przyszłym rodzicom! :-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.