Reklama
placeholder
News

Córka Elona Muska nie nazywa się już Exa Dark Siderael. Grimes zdecydowała się na zmianę

Córka Elona Muska nie nazywa się już Exa Dark Siderael. Grimes zdecydowała się na zmianę

fot. twitter.com/@Grimezsz

Reklama
Reklama
placeholder

Elon Musk i Grimes słyną z nadawania zaskakujących imion swoim dzieciom. Para doczekała się syna i córki urodzonych w 2020 i 2021 roku. 

13-letnia córka Tomasza Oświecińskiego nie chodzi do szkoły. Dlaczego? >>

Elon Musk i Grimes – imiona dzieci

Urodzony w 2020 roku syn Elona Muska i Grimes nazywa się X Æ A-12, ze względu na obowiązujące w Kalifornii prawo musiano je jednak zmienić na X Æ A-Xii. Jak powiedziała piosenkarka, powinno się je wymawiać jako „Ex Ash A Twelve” lub „Ex Ay Eye”. 

Urodzona w grudniu 2021 roku córka natomiast została nazwana Exa Dark Sideræl Musk. Jeszcze w lipcu 2022 roku Grimes w wywiadach odniosła się do nazywania dziewczynki jako Y, co miało być dopełnieniem imienia syna, X. W niedawnym poście na Twitterze Grimes ujawniła jednak, że Exa jest teraz nazywana Y, Why? (tłum. Dlaczego?) lub po prostu „?”. Jak wyjaśniła, ma to być określenie ciekawości, odwiecznego pytania i tym podobnych

Joanna Krupa rozwodzi się z mężem. Wydała oświadczenie >>

Elon Musk i Grimes – związek

Elon Musk i Grimes związali się w 2018 roku, a w styczniu 2022 roku  ogłosili swoje „częściowe rozstanie”. W marcu tego samego roku piosenkarka sprostowała jednak, że tym razem ich związek został zakończony, dodając, że Musk jest jej „najlepszym przyjacielem i miłością jej życia”.   

Zanim Musk związał się z Grimes był już trzykrotnie rozwiedziony i miał już siódemkę dzieci. 

  

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama