News

Elon Musk ma nową dziewczynę? To aktorka

Elon Musk ma nową dziewczynę? To aktorka

fot. Wikimedia Commons/JD Lasica from Pleasanton, CA, US

Elon Musk ma nową dziewczynę? Mówi się, że miliarder jest zakochany w dużo młodszej aktorce.

Antek Królikowski i Joanna Opozda pokazali nowe zdjęcie z synka. 'Dziękujemy' >>

Elon Musk ma pięciu nastoletnich synów z byłą żoną, aktorką i pisarką Justine Musk, bliźniaków Griffina i Xaviera oraz trojaczki, Damiana, Saxona i Kaia.

Drugi raz Musk ożenił się z aktorką Talulah Riley. Rozwiedli się w 2012 roku, a rok później znowu się pobrali. Ich małżeństwo przetrwało 3 lata.

W 2017 roku miliarder spotykał się z modelką oraz aktorką Amber Heard, z którą rozstał się na początku 2018 roku.

Niedługo później założyciel firmy SpaceX zaczął spotykać się z kanadyjską wokalistką Grimes. W 2020 roku doczekali się syna o imieniu X Æ A-Xii. Pod koniec 2021 roku media donosiły o rozstaniu pary.

Elon Musk i Grimes rozstali się. 'Nadal się kochamy' >> 

Elon Musk – nowa partnerka. Kim jest Natasha Bassett?

Jak mieli ustalić dziennikarze Daily Mail, Elona Muska od jakiegoś czasu łączy coś więcej z aktorką Natashą Basset. Informator portalu miał zdradzić, że ich „romantyczna relacja” zaczęła się, kiedy 50-latek rozstał się z Grimes.

Glamour donosi, że wybranka Elona Muska pochodzi z Australii, urodziła się w Sidney. W internecie podawane są różne daty urodzenia kobiety. Możemy znaleźć informacje, że jest 24-, 27- lub 29-latką.

The Weeknd spotyka się z eks-przyjaciółką Belli Hadid? Całowali się >>

Natasha Bassett jako nastolatka dostała rolę w sztuce Romeo i Julia, występowała w australijskich programach telewizyjnych. W 2016 roku zagrała u boku George'a Clooneya, Scarlett Johansson i Channinga Tatuma w filmie Ave, Cezar!

W 2017 roku Bassett wcieliła się w Britney Spears w produkcji Britney Ever After. Wkrótce mamy zobaczyć ją w roli dziewczyny Elvisa Presleya, Dixie Locke, w filmie Baza Luhrmana – Elvis.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.