News

Elon Musk i Mark Zuckerberg: WALKA potwierdzona! Lokalizacja szokuje

Elon Musk i Mark Zuckerberg: WALKA potwierdzona! Lokalizacja szokuje

fot. Wikimedia Commons: Steve Jurvetson / Anthony Quintano

Walka Elona Muska i Marka Zuckerberga naprawdę się odbędzie! Właściciel Twittera - od niedawna znanego jako X - potwierdził ją na swoim profilu i podał lokalizację. 

Zdjęcie Elona Muska w tej koszulce stało się viralem. Napis bawi i wzbudza kontrowersje >>

Elon Musk i Mark Zuckerberg: WALKA potwierdzona! Gdzie się odbędzie?

O walce Elona Muska oraz Marka Zuckerberga mówiło się już pod koniec czerwca 2023 roku. Musk wyzwał wtedy twórcę Facebooka do pojedynku po tym, jak ten wprowadził na Instagrama dodatek w postaci aplikacji o nazwie Threads, która bardzo przypomina Twittera. Mark Zuckerberg szybko zgodził się na walkę ze swoim rywalem. Pomysł Elona Muska spodobał się nawet organizatorom gali FAME MMA, którzy ogłosili w mediach społecznościowych, że mają wolną klatkę na jego walke. Zorganizowanie walki zaproponował również komentator walk UFC Joe Rogan, który chciał zorganizować ją w oktagonie w Vegas. Na początku lipca 2023 roku w sieci pojawiła się również informacja, jakoby pojedynek przedśiębiorców miał odbyć się w... rzymskim Koloseum. Z Markiem Zuckerbergiem miał nawet skontaktować się minister kultury Włoch w celu ustalenia szczegółów walki.

Clout MMA: będzie pozew zbiorowy od widzów? Poszło o stream >>

W piątek 11 sierpnia 2023 roku Elon Musk dodał na swój profil na Twitterze kolejny wpis na temat walki z Markiem Zuckerbergiem. Niewykluczone, że pojedynek rzeczywiście odbędzie się w Koloseum. Musk zapowiedział, że walka odbędzie się w epickiej lokalizacji w Rzymie i będzie transmitowana na żywo na platformie X oraz w serwisach należących do Meta, czyli Facebooku i Instagramie:

Walka będzie zarządzana przez fundacje moje i Zucka (nie UFC). Transmisja na żywo będzie na tej platformie [X] i na Meta. Wszystko, co obejmie kamera, będzie znajdowało się ''w starożytnym Rzymie'', więc nie będzie to nic nowoczesnego. Rozmawiałem z premierem Włoch i Ministrem Kultury. Zgodzili się na epicką lokalizację.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się walka Elona Muska i Marka Zuckerberga. Twórca Facebooka zaproponował swojemu rywalowi, aby ich pojedynek odbył się 26 sierpnia 2023 roku.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.