Reklama
placeholder
News

ELUWINA w damskiej wersji z… Kacprem Blonskym!

ELUWINA w damskiej wersji z… Kacprem Blonskym!

Fot. YouTube.com/FANKA

Reklama
Reklama
placeholder

Eluwina w damskiej wersji to hit internetu! W klipie do coveru wystąpił sam autor oryginału, czyli Kacper Blonsky. Jak Wam się podoba ta wersja? 

Kacper Blonsky – kim jest autor hitu ELUWINA? >> 

Kacper Blonsky – Eluwina

Kawałek Eluwina Kacpra Blonsky’ego zna chyba każdy! W ciągu tygodnia od premiery singiel odsłuchano na YouTube ponad 3 miliony razy. Teraz licznik wyświetleń zbliża się już do 10 milionów. 

Jeśli nadal zastanawiacie się co znaczy tytułowa „eluwina” - wyjaśniamy. ;-) To rozwinięcia słowa „elo”, czyli po prostu przywitanie.

Selena Gomez komentuje związek z Justinem Bieberem. „To było toksyczne” >> 

Eluwina – parodia

25 października w internecie pojawiła się parodia singla Kacpra Blonsky’ego. Damska wersja Eluwiny została stworzona przez Annę Wójcik, która w internecie działa pod pseudonimem FANKA. Youtuberka zmieniła tekst piosenki Eluwiny tak, żeby pasował do jej „kobiecej” koncepcji, ale motyw przewodni piosenki i melodia zostały.

Moi widzowie! Tym razem usłyszycie cover, a w zasadzie parodię piosenki „ELUWINA”. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zrobiła tego PO SWOJEMU. Postanowiłam, że zrobię z tego WERSJĘ DAMSKĄ. Potraktujcie to z dystansem – napisała FANKA pod filmikiem.

Co ciekawe, w klipie do damskiej wersji Eluwiny wystąpił Kacper Blonsky! Oprócz autora oryginalnej Eluwiny w teledysku pojawili się jeszcze: Julia Kostera, Lexy Chaplin, Mikejohnsonbeats i Czarek_Czaruje.

Kacper Blonsky w Fame MMA 6! Z kim walczy? >> 

Teledysk do damskiej wersji Eluwiny został nakręcony w tzw. Domu X, w którym od jakiegoś czasu mieszkają m.in. Kacper Blonsky, Julia Kostera i Lexy Chaplin.

W ciągu kilku dni od premiery parodię Eluwiny w wykonaniu FANKI wyświetlono ponad milion razy, więc jest duża szansa, że osiągnie podobny sukces jak oryginał. ;-) 

Dajcie znać co myślicie o „kobiecej” Eluwinie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama