Reklama
placeholder
News

Eminem powraca z nowym albumem. Klip promocyjny szokuje [WIDEO]

Eminem powraca z nowym albumem. Klip promocyjny szokuje [WIDEO]

fot. YouTube: @EminemMusic

Reklama
Reklama
placeholder

Eminem, legenda hip-hopu, powraca na scenę muzyczną z nowym albumem The Death of Slim Shady (Coup De Grâce). Płyta symbolizuje koniec ery alter ego Eminema, czyli Slim Shady'ego, które przez wiele lat było nieodłącznym i kontrowersyjnym elementem jego twórczości. Tytuł albumu sugeruje symboliczne pożegnanie, a francuskie określenie "Coup de grâce" oznacza ostateczny cios kończący cierpienie, co podkreśla definitywne zakończenie pewnej ery rapera.

Camila Cabello wydała nowy album. Co kryje się w C,XOXO? >>

Eminem opublikował klip promujący płytę. Przypomina koszmarną scenę z horroru

Pierwsze informacje o nowym albumie Eminema pojawiły się podczas kwietniowego draftu NFL, kiedy to raper zaskoczył wszystkich publikując kryminalny program Detroit Murder Files. Niedługo potem zadebiutował pierwszy singiel Houdini, który wzbudził nostalgię wśród fanów. Utwór nawiązuje do jego wielkiego hitu Without Me, m.in. poprzez odtworzenie scen z kultowego teledysku.

Jennifer Lopez i Ben Affleck ogłoszą ROZWÓD?! Mieli już ustalić szczegóły>>

Jednak to nie koniec niespodzianek - ukazała się zapowiedź wideo albumu, która wywołała jeszcze większe emocjeScena narodzin dziecka o czarnych oczach i z rogami na głowie stała się gorącym tematem dyskusji, budząc liczne pytania i teorie na temat nowej muzyki Eminema.

Premiera albumu The Death of Slim Shady (Coup De Grâce) została zaplanowana na 12 lipca 2024 roku. Klip promocyjny do płyty oraz singiel Houdini znajdziecie poniżej:

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama