News

Enej z koronawirusem. Członkowie zespołu na kwarantannie

Enej z koronawirusem. Członkowie zespołu na kwarantannie

Fot. Instagram.com/enejoficjalny

Enej z koronawirusem. Członkowie polsko-ukraińskiego zespołu są na kwarantannie. Jaki jest stan ich zdrowia?

Okładka płyty Shawna Mendesa to plagiat? Burza na Twitterze >>

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Od dłuższego czasu w Polsce odnotowywany jest znaczny wzrost zakażeń. Tylko 12 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 5068 nowych potwierdzonych przypadkach.

Enej – członkowie zespołu mają koronawirusa

Niedawno pojawiły się informacje, że członkowie zespołu Enej są zakażeni koronawirusem. Potwierdził ją w rozmowie z Super Expressem menadżer grupy znanej m.in. z takich przebojów jak Kamień z Napisem LOVE, Skrzydlate Ręce, Symetryczno-Liryczna czy Ostatni Raz.

Tak, to prawda, większość członków zespołu ma koronawirusa. Musieliśmy się od siebie zarazić w busie, ale nie wiemy dokładnie kiedy – cytuje wypowiedź Łukasza Kojrysa Radio Zet.

Jedzenie i picie w przestrzeni publicznej zakazane? Odpowiedź sanepidu jest jednoznaczna >> 

Dziennikarze portalu Plejada skontaktowali się z przedstawicielem Enej, który przekazał, że zarówno muzycy, jak i ich współpracownicy przebywają na kwarantannie. Zdradził też jaki jest ich stan zdrowia

Mogę potwierdzić, że to wszystko prawda. Czujemy się wszyscy bardzo dobrze. Koronawirus prawdopodobnie jest groźniejszy dla starszych ludzi i w tej kategorii trzeba dbać oczywiście i o tym bardzo trzeba myśleć. Na razie my, jako młodzi przechodzimy to bardzo dobrze – mówił Łukasz Kojrys.

Przypomnijmy, że koronawirusa zdiagnozowano już u wielu gwiazd. Jakiś czas temu zakażenie potwierdzono m.in. u Sandry Kubickiej, Doroty Gardias, Roberta Pattinsona i Adama Małysza.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.