News

Energylandia: kiedy otwarcie i jakie zasady obowiązują? Sporo zmian

Energylandia: kiedy otwarcie i jakie zasady obowiązują? Sporo zmian

Fot. Instagram.com/energylandia

Energylandia wraca. Kiedy ponowne otwarcie i jakie zasady obowiązują w największym parku rozrywki w Polsce? Goście muszą przygotować się na sporo zmian.

Siłownie, baseny i kluby fitness otwarte! Od kiedy? >> 

Energylandia – data otwarcia

27 maja 2020 roku odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której przedstawiono szczegóły IV etapu odmrażania gospodarki. Poinformowano m.in. o tym, że od 6 czerwca ponownie zostaną otwarte parki rozrywki oraz sale zabaw. W pierwszą sobotę czerwca 2020 roku zacznie działać chociażby Energylandia, która znajduje się w Zatorze (województwo małopolskie).

Energylandia – zasady, wytyczne

Parki rozrywki i sale zabaw mogą działać, jednak na ich terenie wciąż obowiązują wytyczne sanitarne. Jak podaje m.in. Onet, cytując Krisa Kojdera, rzecznika prasowego Energylandii:

Zabawa w Energylandii będzie odbywała się na wolnym powietrzu, wejścia dla pracowników i gości zostały wyposażone w nowoczesne systemy kamer termowizyjnych, wprowadziliśmy dwumetrowe odstępy w kolejkach do atrakcji oraz kas, a posiłki w restauracjach i kawiarniach nasi goście będą mogli zamówić przez specjalną aplikację. Bilety będą dostępne w sprzedaży online wraz z rezerwacją terminu, a te już kupione trzeba będzie zarezerwować. Wierzymy, że dzięki opracowanym przez nas procedurom i wdrożeniu wszelkich zaleceń będziemy mogli zapewnić gościom najwyższe standardy bezpieczeństwa.

To nie koniec. Słynny park rozrywki opracował też własne procedury, które dotyczą bezpieczeństwa i dezynfekcji. Jak czytamy na stronie Onetu, w obiekcie funkcjonuje ponad 300 stacji do dezynfekcji dłoni, a po zamknięciu cały park będzie odkażany przez drony. Powołano również grupę, która będzie zajmować się dezynfekcją powierzchni użytkowych, wszyscy pracownicy zostali wyposażeni w niezbędne środki higieny, oznaczono odstępy do kas i atrakcji. Dodatkowo w punktach obsługi zainstalowano szyby z pleksiglasu.

28 maja na profilu Energylandii na Facebooku pojawiły się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, m.in. te, które dotyczą biletów. Przekazano także, że „ilość osób przebywających na terenie obiektu będzie w pełni dostosowana do wytycznych rządowych”, a w sklepach i lokalach gastronomicznych „obowiązują zasady zgodne z ogólnymi wytycznymi w tego typu obiektach”.

Kiedy granice zostaną otwarte? TA DATA jest realna >>

Energylandia – czy trzeba mieć maseczki? 

Czy w Energylandii trzeba nosić maseczki? W poście opublikowanym na Facebooku parku pojawiła się odpowiedź też na to pytanie.

Na terenie alejek spacerowych oraz parkingach obowiązują standardowe wytyczne przyjęte w ramach 4 etapu. Jednak zalecamy poruszanie się w maseczkach. Na terenie wejść do atrakcji, wewnątrz atrakcji oraz w strefach pokazowych, obowiązuje zasada noszenia maseczek. Na atrakcje nie można wejść w szalach, kominach i chustach. Obowiązek noszenia maseczek nie dotyczy dzieci do lat 4. W związku z tym, że na atrakcjach obowiązuje nakaz noszenia maseczek, atrakcje będą posiadały taką samą przepustowość jak dotychczas – czytamy.

Wybieracie się do Energylandii? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wracamy 6 czerwca- zapewniając Wam bezpieczną zabawę! Mamy dla Was specjalną PROMOCJĘ na bilety do @energylandia z wyjątkowym rabatem 20 zł taniej! Wejdź na stronę ➡https://ticket.energylandia.pl 🎟Bilet normalny od 140 cm – 109 zł /os. zamiast 129 zł 🎫Bilet ulgowy do 140 cm – 69 zł /os. zamiast 79 zł Na 100% gotowi ❗Wprowadzamy najlepsze środki ostrożności i higieny. Kochani, bilety promocyjne można zakupić w terminie od 28.05.2020 do 5.06.2020r tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową➡ https://ticket.energylandia.pl ❗ Promocja dotyczy biletów w formie elektronicznej (bilet normalny od 140 cm, bilet normalny 2-dniowy od 140 cm, bilet ulgowy do 140 cm, bilet ulgowy 2-dniowy do 140 cm) ❗❗ Promocyjne bilety elektroniczne można wykorzystać w okresie od 6.06.2020 do 26.06.2020 oraz od 1.09.2020 do 10.01.2021, tylko i wyłącznie w dniu zarezerwowanym podczas zakupu biletu, zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku znajdującym się na stronie: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/ ❗❗❗ Obowiązuje konieczność rezerwacji terminu przyjazdu. Zarezerwowana data jest ostatecznym, niezmiennym terminem wejścia na teren Parku. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie:https://tiny.pl/7r4rw

Post udostępniony przez Rodzinny Park Rozrywki (@energylandia)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, macie do nas wiele pytań,👀 dlatego postanowiliśmy zebrać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w jednym miejscu. Prosimy Was też o wyrozumiałość; od wczoraj pracujemy nieustannie by zapewnić Wam wszelkie udogodnienia. Zapewniamy Was, że zadbamy o wszystkich. ❤🤳✔ Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie w naszych relacjach oraz w obszernym poście na Fb! * Rezerwacja już zakupionych biletów online, prezentowych i całorocznych będzie możliwa już wkrótce. Prosimy Was, Kochani, o odrobinę cierpliwości i zrozumienie. Nasz zespół dokładna wszelkich starań by opcja pojawiła się na stronie jak najszybciej. ** Nie obawiajcie się też, że miejsc na wybrany przez Was termin nagle braknie, ponieważ zabezpieczyliśmy pewną pulę biletów właśnie dla osób, które je już posiadają.

Post udostępniony przez Rodzinny Park Rozrywki (@energylandia)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamy dla Was specjalną promocję WRACAMY na bilety do EnergyLandia z wyjątkowym rabatem 20 zł taniej! Wejdź na stronę ➡https://ticket.energylandia.pl 🎟Bilet normalny od 140 cm – 109 zł /os. zamiast 129 zł 🎫Bilet ulgowy do 140 cm – 69 zł /os. zamiast 79 zł Na 100% gotowi ❗Wprowadzamy najlepsze środki ostrożności i higieny. Kochani, bilety promocyjne można zakupić w terminie od 28.05.2020 do 5.06.2020r tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową➡ https://ticket.energylandia.pl Na dwa sposoby: 1️⃣ W zakładce bilety elektroniczne kupując bilet i rezerwują od razu termin przyjazdu 2️⃣ W zakładce promocja kupując bilet z możliwością późniejszej rezerwacji terminu ❗ Promocja dotyczy biletów w formie elektronicznej (bilet normalny od 140 cm, bilet normalny 2-dniowy od 140 cm, bilet ulgowy do 140 cm, bilet ulgowy 2-dniowy do 140 cm) ❗❗ Promocyjne bilety elektroniczne można wykorzystać w okresie od 6.06.2020 do 26.06.2020 oraz od 1.09.2020 do 10.01.2021, tylko i wyłącznie w dniu zarezerwowanym podczas zakupu biletu, zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku znajdującym się na stronie: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/ ❗❗❗ Obowiązuje konieczność rezerwacji terminu przyjazdu. Zarezerwowana data jest ostatecznym, niezmiennym terminem wejścia na teren Parku. Szczegóły i regulamin promocji dostępne są na stronie:https://tiny.pl/7r4rw

Post udostępniony przez Rodzinny Park Rozrywki (@energylandia)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj