News

MINEFREEDOM przejmuje TOP 20!

MINEFREEDOM przejmuje TOP 20!

Fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl) i Adrian Grajcar (@modny_dandys). Teraz przyszedł czas na Eryka Skrzypczaka (@erykminefreedom)!

Eryk Skrzypczak – kim jest MINEFREEDOM?

Eryk to osoba, która raz jest tu, raz jest tam. Fotograf i bloger, czasem fotomodel. Dużo pisze i jeszcze więcej robi zdjęć.

Wcześniej mieszkał przez 5 lat w Londynie, gdzie studiował fotografię, w między czasie studiował w Warszawie, gdzie ukończył Nowe Media i Digital Influence. Niedawno przeprowadził się do Wiednia, gdzie próbuje przeżyć kolejne doświadczenia i szukać nowych inspiracji.

MINEFREEDOM – ciekawostki, informacje

Imię i nazwisko/pseudonim: Eryk Skrzypczak/Minefreedom

Wiek: 25 lat

Miejsce zamieszkania: Wiedeń

Kim jestem z zawodu: fotografem, dziennikarzem

Co robię na co dzień: działam w social mediach, piszę książkę

Hobby: fotografia, podróże, sport

Ulubiony wokalista: The Weeknd

Ulubiona piosenka: za wiele, by wybrać jedną, ostatnio wrażenie zrobiły na mnie kawałki z nowej płyty London Grammar

Ulubione miejsce: Islandia

Najbardziej nie lubię: mało produktywnych dni

Jestem dumny: z tego jaką osobą stałem się dzięki wszystkim doświadczeniom

Moja największa wada: jestem typem myśliciela, czasem zbyt długo rozmyślam nad czymś zamiast po prostu działać

Moja największa zaleta: kreatywność i szczerość,

Moje ulubione konto na Insta: @moody_scenery

Inspiruje mnie: życie, muzyka, filozofia i ludzie

Największe marzenie: zamieszkać w domu na klifie z widokiem na morze

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.