News

Eurowizja 2022: San Marino zszokowało jak nikt! O czym był pełen seksu występ Achille Lauro? [VIDEO]

Eurowizja 2022: San Marino zszokowało jak nikt! O czym był pełen seksu występ Achille Lauro? [VIDEO]

Achille Lauro, który został reprezentantem San Marino na Eurowizji 2022, zdecydował się na niezwykle kontrowersyjny występ. Podczas swojego półfinałowego występu, który miał miejsce 12 maja 2022 roku, artysta dał publiczności jasno do zrozumienia, że miał zamiar zaskoczyć ich nie tylko wymownym tytułem piosenki, Stripper. Artysta zrobił na scenie prawdziwe show, idealnie nawiązujące do nazwy utworu. 

Eurowizja 2022 – występ San Marino

Włoski wykonawca Achille Lauro wykonał utwór reprezentujący San Marino na Eurowizji 2022 roku. Dzięki swojej oryginalnej twórczości, artysta sprawił, że jego występ znacznie wyrówniał się na tle innych wykonawców. W pewnym momencie Achille Lauro na oczach kamer podszedł do swojego gitarzysty, i niespodziewanie pocałował go prosto w usta. Co ciekawe, nie był to jedyny odważny gest wokalisty. W trakcie całego występu artysta nie stronił bowiem od zachowań nawiązujących bezpośrednio do tytułowego striptizera. W celu odwzorowania bohatera swojej piosenki, Achille Lauro między innymi ujeżdzał byka oraz tarzał się po scenie. Do występu wybrał również zjawiskową kreację, składającą się z czarnego kapelusza, futrzanego szala oraz prześwitującego kombinezonu. 

Co ciekawe, występ Achille Lauro podczas półfinału Eurowizji nie był jedynym scenicznym widowiskiem, w którym reprezentant San Marino przedstawił podobne wykonanie. Swój charakterystyczny utwór miał okazję przedstawić między innymi na Festiwalu Piosenki Włoskiej, w którym wielokrotnie brał udział w przeszłości. Choć konkurs był dla niego okazją do zostania kolejnym reprezentantem Włoch na Eurowizji, jego twórczością ostatecznie zainteresowali się przedstawiciele San Marino.

Piosenka Stripper opowiada historię o miłości męskiego striptizera do pewnej call girl. Tekst uwtoru składa się między innymi z następujących słów:

Zakładam najkrótszą spódniczkę jaką mam
I wychodzę, ah
I wychodzę ze zmysłów
(…)
Moje serce jest jego zabawką erotyczną

Oto jak Achille Lauro podsumował swój utwór Stripper na Eurowizji 2022:

Stripper opowiada o wolności. Jest to dla nas impuls, abyśmy byli tak wolni, jak tylko to możliwe. Abyśmy mogli wybierać i być wolni w tym wyborze. Zawsze chciałem wprowadzić na scenę koncepcję wolności. Nie tylko wolność płci, ale także wolność bycia tym, kim chce się być w swoim życiu. Jedyną radą, jaką mógłbym dać moim ludziom w tym względzie, jest zaakceptowanie siebie.

Tak wyglądał występ reprezentanta San Marino podczas półfinału Eurowizji w 2022 roku:

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.