Reklama
placeholder
News

Eurowizja 2024: Kaleen z Austrii zerwała stanik podczas wykonu We Will Rave, ale poradziła sobie z wpadką

Eurowizja 2024: Kaleen z Austrii zerwała stanik podczas wykonu We Will Rave, ale poradziła sobie z wpadką

fot. YouTube: fragment materiału wiwibloggs

Reklama
Reklama
placeholder

Występ reprezentantki Austrii podczas jednej z przedeurowizyjnych imprez nie poszedł zgodnie z planem. Kaleen musiała poradzić sobie z... zerwanym stanikiem.

Reprezentanci krajów na Eurowizji 2024 od niedawna prezentują swoje piosenki na żywo podczas tak zwanych Eurovision Pre-Parties.Przypominamy, że sam konkurs będzie miał miejsce od 7 do 11 maja w Malmo Arenie w Szwecji. W niedzielę 7 kwietnia jedna z takich imprez odbyła się w Londynie. Pojawiła się na niej między innymi tegoroczna reprezentantka Polski, czyli Luna, która bez większych problemów wykonała utwór The Tower. Tego samego o swoim występie nie mogła powiedzieć reprezentantka Austrii. 

Luna - tak The Tower brzmi na żywo. Jak Polka zaprezentowała się w Barcelonie? >>

Eurowizja 2024: reprezentantce Austrii zerwał się stanik podczas występu

Kaleen na długo zapamięta swój występ na przedeurowizyjnym koncercie w Londynie. Podczas wykonywania piosenki We Will Rave reprezentantce Austrii niespodziewanie zerwał się wykonany z metalowych elementów stanik. 29-latka zrobiła wszystko, aby dokończyć swój występ i świetnie poradziła sobie z wpadką. Najpierw przytrzymała spadający stanik ręką, po czym kontynuowała swoją choreografię tak, jakby nic się nie stało. 

Eurowizja 2024: która będzie Polska? Znamy kolejność występów w półfinałach >>

Kaleen nie była zła z powodu wpadki i zeszła ze sceny z uśmiechem na twarzy. Wcześniej skomentowała całą sytuację słowami:

Zdarza się...

Występ Kaleen podczas Eurovision Party w Londynie możecie zobaczyć poniżej. Do wpadki doszło w momencie 2:06.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama