Reklama
placeholder
News

Eurowizja 2024: Luna zdradziła kto przygotuje jej występ

Eurowizja 2024: Luna zdradziła kto przygotuje jej występ

fot. materiały prasowe/Universal Music Polska

Reklama
Reklama
placeholder

Luna obecnie przebywa w Londynie. Tegoroczna reprezentantka Polski w 68. Konkursie Piosenki Eurowizji chętnie dzieli się na swoim InstaStory relacjami z tego pobytu. Okazuje się, że ma on związek z przygotowaniami wokalistki do występu w Malmö. Przypomnijmy, że Luna zaprezentuje się na scenie podczas pierwszego półfinału, który odbędzie się 7 maja 2024 roku. 

Luna zaśpiewała The Tower w Sztokholmie. 'Wokal trochę faluje' >>

Luna ujawniła kto będzie odpowiedzialny za przygotowanie jej eurowizyjnego występu

Luna w jednym z ostatnich wpisów na Instagramie zdradziła, że weźmie udział w imprezach z cyklu Eurovision Pre-Parties. Będzie można usłyszeć ją w Madrycie, Barcelonie, Londynie, Amsterdamie, Sztokholmie i Oslo. Artystka ujawniła także nazwiska osób, które będą odpowiedzialne za przygotowanie jej występu. Wyreżyseruje go Jerry Reeve. Brytyjczyk ma już pewne doświadczenie, w 2021 był autorem eurowizyjnego show w wykonaniu Jamesa Newmana. Ponadto realizował program The Voice.

Za choreografię artystki podczas Eurowizji będzie odpowiadał Lukas McFarlane. Ma na swoim koncie prace przy wielu programach telewizyjnych, takich jak X-Factor i So You Think You Can Dance jako choreograf i reżyser kreatywny. Występował na jednej scenie z Celine Dion, Taylor Swift czy Pink. Lukas ma też doświadczenie w przygotowywaniu oprawy tanecznej dla występów na żywo, także podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Jego asystentką przy współpracy z Luną będzie Kamila Zalewska. Wokalistce podczas występu w Szwecji na scenie ma towarzyszyć troje tancerzy. 

Luna – kim jest reprezentantka Polski na Eurowizję 2024? >>

Myślicie, że doświadczenie osób przygotowujących występ Luny sprawi, że jej show zapisze się w historii konkursu?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama