Reklama
placeholder
News

Eurowizja 2024 z dużą zmianą. Zostanie już na stałe

Eurowizja 2024 z dużą zmianą. Zostanie już na stałe

fot. eurowizja.org

Reklama
Reklama
placeholder

68. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się Malmö  w dniach 7, 9 i 11 maja 2024 roku. Triumfatorką poprzedniej odsłony była Loreen. Warto przypomnieć, że była to już jej druga wygrana - pierwsza miała miejsce w 2013 roku.  Reprezentantka Polski, czyli Blanka z utworem Solo, uplasowała się natomiast na  19. miejscu.

Eurowizja 2024: sprzedaż biletów ruszy niebawem. Ceny są już znane >>

Eurowizja 2024 - hasło. Zmiana, która zostanie już z konkursem na stałe

Organizatorzy konkursu zdecydowali się na znaczącą zmianę, która nastąpi już w 2024 roku. Slogan, który był hasłem wydarzenia w tym roku, czyli United by music - Zjednoczeni przez muzykę - będzie stałym sloganem imprezy. Od ponad 20 lat co roku wymyślano nową myśl przewodnią kolejnych edycji, ale uznano, że hasło United by music jest na tyle uniwersalne, że zostanie w konkursie na lata. Producent wykonawczy konkursu Martin Österdahl, tak mówi o tym  ważnym kroku. 

Konkurs Piosenki Eurowizji jest czymś więcej niż tylko konkursem piosenki.  To celebracja siły muzyki w zjednoczeniu ludzi. Po ponad 20 latach używania różnych sloganów, kiedy zbliżamy się do 70-lecia, czujemy, że znaleźliśmy jeden, który prawdziwie ujmuje naszą markę. Przez ustanowienie permanentnego sloganu będziemy mieli stałość w naszym przesłaniu, że muzyka jednoczy wszystkich. To idealny slogan, by podkreślić,nasze wartości: inkluzywność, równość, a także celebrowanie różnorodności przez muzykę. Wierzymy, że podczas gdy  popularność Konkursu Piosenki Eurowizji rośnie na świecie, używanie co roku tego samego sloganu pomoże uczynić naszą markę jeszcze silniejszą.

Myślicie, że stały slogan eurowizyjny to dobry pomysł?

Eurowizja Junior 2023: WYNIKI. Która była Polska? >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama