News

Eurowizja Junior 2020: Gromee autorem piosenki przewodniej. Move The World to hit?

Eurowizja Junior 2020: Gromee autorem piosenki przewodniej. Move The World to hit?

fot. instagram.com/gromeeofficial/

Gromee jest autorem piosenki przewodniej Eurowizji Junior 2020! Czy Move The World będzie hitem?

Gromee ponownie wyprodukował piosenkę przewodnią na potrzeby konkursu Eurowizji Junior. W tegorocznej edycji piosenka nosi tytuł Move The World, czyli taki sam jak hasło zdarzenia.

Eurowizja Junior 2020: oto polska piosenka! Ma szanse na wygraną? >>

Gromee: Move The World - Eurowizja 2020

To już drugi razy, gdy Gromee dostąpił zaszczytu skomponowania piosenki przewodniej dla Eurowizji Junior. W 2019 roku razem z Martą Gałuszewską stworzył singiel Share The Joy, który mogliśmy usłyszeć podczas finału konkursu w Gliwicach.

W tym roku na początku listopada Gromee potwierdził, że stworzy oprawę muzyczną na potrzeby Eurowizji Junior 2020. Jednak dopiero podczas cerermonii otwarcia mogliśmy usłyszeć pierwsze efekty pracy producenta. Wtedy Viki Gabor wykonała piosenkę Move The World, którą podczas finału Eurowizji Junior 2020 zaśpiewają wszyscy uczestnicy wydarzenia.

Przypomnijmy, że Gromee razem z żoną napisali i skomponowali również utwór, który wykona reprezentująca Polskę Ala Tracz.

Finał Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie już 29 listopada o godzinie 17:00. Ze względu na pandemię koronawirusa występy uczestników zostały nagrane wcześniej i nie wystąpią na żywo na jednej scenie.

Poniżej możecie posłuchać piosenki przewodniej Eurowizji Junior 2020 w wykonaniu Viki Gabor.

Eurowizja Junior 2020: która będzie Polska? [KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW] >>

Podoba Wam się Move The World?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.