News

Eurowizja Junior 2021: polska piosenka. Zobacz teledysk do Somebody

fot. YouTube.com/Junior Eurovision Song Contest

Polska piosenka na Eurowizję Junior 2021 to Somebody. Zobaczcie oficjalny teledysk do utworu, który na konkursie zaśpiewa nasza reprezentantka!

Sara James – Somebody to polska piosenka na Eurowizję Junior 2021 w Paryżu [WIDEO, TEKST] >> 

Eurowizja Junior 2021: kto z Polski?

26 września 2021 roku poznaliśmy polskiego reprezentanta na 19. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Polskę będzie reprezentować 13-letnia Sara James. Nastolatka wygrała eliminacje w programie Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021.

O zwycięstwo Sara James będzie rywalizować z wokalistami z osiemnastu krajów.

Eurowizja Junior 2021: data

Przypominamy, że w 2021 roku Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 19 grudnia w centrum La Seine Musicale w Paryżu.

Sara Egwu-James jedzie na Eurowizję Junior 2021! [wiek, rodzina, pochodzenie, piosenki] >> 

Eurowizja Junior 2021 – polska piosenka – Somebody – teledysk

Singiel Somebody skomponowali: Dominik Buczkowski-Wojtaszek, Jan Bielecki, Patryk Kumór oraz Tom Martin. 7 października miał premierę oficjalny teledysk do eurowizyjnej piosenki Sary James.

Polska dwa razy z rzędu wygrała Eurowizję Junior. Jako pierwsza, w 2018 roku, główną nagrodę zdobyła Roxie Węgiel z utworem Anyone I Want To Be. Rok później pierwsze miejsce zajęła Viki Gabor z piosenką Superhero. W 2020 roku nasz kraj reprezentowała Ala Tracz z singlem I’ll be Standing. Zajęła 9. miejsce.

Sara James będzie trzecią zwyciężczynią?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.