Reklama
placeholder
News

Ewa Farna po raz drugi wyprzedała czeską O2 Arenę. Tak ponownie świętowała 30-stkę

Ewa Farna po raz drugi wyprzedała czeską O2 Arenę. Tak ponownie świętowała 30-stkę

fot. YouTube/ EWA FARNA/

Reklama
Reklama
placeholder

Ewa Farna postanowiła ponownie świętować swoje 30. urodziny w największej czeskiej hali, O2 Arena, która jest w stanie pomieścić do 20 000 osób. Na koncertach piosenkarki limit miejsc wynosił 15 tysięcy. Bilety na koncerty w hali szybko wyprzedały się za pierwszym, jak i drugim razem. Dla porównania, w największej hali widowiskowej w Polsce, TAURON Arena w Krakowie, może bawić się łącznie maksymalnie 18 tysięcy osób. Choć okrągłe urodziny artystki miały miejsce 12 sierpnia ubiegłego roku, to zdecydowała się uczcić je jeszcze raz w 2024 roku. Co skłoniło ją do takiej decyzji?

Naprawdę nie liczyłam na to i mam nadzieję, że się nie przeliczę. Ale ogromna liczba wiadomości od was, fanów, którzy z różnych powodów nie mogli być na moich 30 urodzinach, nie zdążyli kupić biletów lub chcą przyjść na koncert jeszcze raz, przekonała mnie tydzień po wyprzedanym koncercie, żeby go powtórzyć

- poinformowała artystka za pośrednictwem Facebooka. 

Ewa Farna wyprawiła urodziny w Pradze drugi raz

22 marca 2024 roku Ewa Farna powtórzyła swój urodzinowy koncert, który odbył się w październiku 2023 roku. Piosenkarka zyskała rok temu nie tylko uznanie fanów, ale i stała się najmłodszą czeską piosenkarką w historii, która wyprzedała największą halę w kraju. Zgromadzeni mogli w ramach pierwszego wydarzenia podziwiać występy polskich artystów z Zaolzia (skąd pochodzi artystka), a nawet usłyszeli niespodziewany duet, czyli 30-latkę wraz z mężem.

Forma dodatkowego i wcześniej nieplanowanego przez piosenkarkę koncertu pozostała taka sama, jak w przypadku zeszłorocznego show, choć pojawiły się pewne nowości. Klimat nadawało widowisku mnóstwo efektów specjalnych, takich jak duża ilość reflektorów i konstrukcji, wyświetlane zdjęcia oraz płomienie "rozpalające" scenę do czerwoności. Przez moment gwiazda latała nawet nad głowami fanów. Ci, którzy nie mogli udać się na koncert, mogą zobaczyć relację z wydarzenia na profilach 30-latki w mediach społecznościowych oraz na kanałach na YouTubie osób, które udały się do O2 Areny 22 marca.

Instagramowy profil piosenkarki zdominowały zdjęcia z wydarzenia, na których da się zauważyć, że zarówno ona, jak i liczna grupa tancerzy, świetnie bawili się podczas występu. Ewa Farna jest kilkukrotną laureatką Czeskiego Słowika oraz innych nagród związanych z jej twórczością. Fani doceniają wkład polsko-czeskiej gwiazdy w muzykę i od wielu lat wspierają ją w rozwoju. 30-latka śpiewa w dwóch językach. W swojej karierze wydała ponad 10 albumów. Najnowsze z nich to Umami (2021 i 2022), Inna (2015) czy (W)Inna? (2013).

W najbliższym czasie Ewa Farna koncertuje głównie za granicą. Mamy nadzieję, że wkrótce zawita też do Polski i wyprzeda kolejną halę.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama